اصفهان بسیج
مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت صاحب الزمان(عج):

مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمن از مبانی مردم سالاری دینی است

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در جمع کارکنان سپاه ناحیه نجف آباد باتبریک یوم الله ۹دی گفت: تکلیف گرایی، تکیه براسلام ناب محمدی، مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمن، تلاش برای استقلال کشور و اتکا به ولایت فقیه و فصل الخطاب قرار دادن مواضع رهبری از مبانی مردم سالاری دینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، حجت الاسلام غفاری پور گفت: مردم سالاری دینی و مردم سالاری سکولار دو دیدگاه موجود در جامعه است و مردم سالاری دینی به معنای جمهوری اسلامی و مردم سالاری سکولار به معنای جدایی دین از سیاست است.
وی خاطر نشان کرد: تکلیف گرایی، تکیه براسلام ناب محمدی، مقاومت در برابر زیاده خواهی دشمن، تلاش برای استقلال کشور و اتکا به ولایت فقیه و فصل الخطاب قرار دادن مواضع رهبری از مبانی مردم سالاری دینی است.
حجت الاسلام غفاری پور گفت: تعامل و سازش با نظام سلطه از مبانی مردم سالاری سکولار است و کسانی که معتقد به این دیدگاه هستند می گویند چرا اینقدر حرف از دشمن می زنید ما نباید سر ستیز با کسی داشته باشیم و باید با رحمانیت با دیگران برخورد کنیم.
وی در ادامه با اشاره به آیه «اشداء علی الکفار» گفت: در بحث رحمانیت بایستی تمام آیات قرآن کریم را نگاه کرد و آیه مورد بحث اشاره به این دارد که باید با شدت با کافران برخورد کرد و البته کفار خود چند دسته هستند برخی کفار حربی و برخی کفار غیر حربی و روشن است که ما با کفار غیر حربی و کفار اهل ذمه دشمنی نداریم.
حجت الاسلام غفاری پور در ادامه گفت: از مصادیق کفار حربی اسرائیل، آمریکا و انگلستان است که به صراحت می گویند ما به دنبال تغییر در نظام ایران هستیم.
img_3805

آخرین اخبار