اصفهان بسیج
با سردادن شعار مرگ بر فتنه گر

مردم انقلابی نطنز در اعتراض به هتک حرمت به حماسه ۹ دی در مصلای نماز جمعه تجمع کردند/ تصاویر

مردم در این تجمع ضمن محکوم کردن این هتک حرمت که در آن شرکت کنندگان احمق و از طرفداران معاویه قلمداد شده بودند، شکایت کتبی خود را برای انعکاس به قوه قضائیه تقدیم مسوولان قضایی شهرستان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، دیروز جمع زیادی از اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان نطنز برای اعتراض به هتک حرمت به مراسم ۹ دی و شرکت کنندگان در آن، در حسینیه مرکز شهر نطنز و انعکاس این هتک حرمت در یکی از کانال های اطلاع رسانی، در مصلای نماز جمعه تجمع کرده و با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه گر و مرگ بر اسرائیل اعتراض خود را نشان دادند.

مردم در این تجمع ضمن محکوم کردن این هتک حرمت که در آن شرکت کنندگان احمق و از طرفداران معاویه قلمداد شده بودند، شکایت کتبی خود را برای انعکاس به قوه قضائیه تقدیم مسوولان قضایی شهرستان کردند.

 

فرمانده سپاه نطنز که خود به عنوان معترض در این تجمع حضور داشت طی سخنانی اظهار کرد: آقا یا خانم مخاطبی که در کانال فردی خاص به مردم توهین کرده است باید خود را معرفی کند و امروز این بحثی شخصی است و بحث جناحی نیست و تهمت های ناروایی زده شده است که مردم را به شدت ناراحت کرده است.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی با بیان اینکه این فرد باید جوابگو باشد که چرا فردی که ما پشت سر او نماز می خوانیم را معاویه معرفی کرده است، افزود: امروز نمایندگانی از اقشار مختلف اینجا هستند تا نشان دهند به هیچ دلیل و به هیچ احدی اجازه نخواهند داد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی را تضعیف کند.

 

وی تصریح کرد: نمایندگان اقشار مختلف مردم از جمله طلاب و روحانیون، هیئت های مذهبی، دانشجویان، بسیجیان، اصناف، خانواده شهدا و غیره در این تجمع اعتراضی شرکت کردیم تا شکایت نامه خود را تسلیم دادگستری کنیم.

فرمانده سپاه نطنز با تاکید بر اینکه ما از مسولان مربوطه تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند، گفت: معاویه کسی که خودش را پنهان کرده و در خفا و ترسو وار به مقدسات حمله می کند.
وی با اشاره به متن موهن در کانال تلگرامی، خاطر نشان کرد: مردم نطنز از ثروتمند ترین مردم هستند و نیازی نیست برای صرف یک پرس غذا به مراسمی بروند.
در ادامه نمایندگان مردم معترض به سمت دادستانی نطنز حرکت کرده و شکایت نامه خود به همراه طومار امضا شده را به صورت کتبی و شفاهی به مهدی طویلی دادستان نطنز تقدیم کردند.
دادستان نطنز خطاب به معترضین گفت: مطمئن باشید خواسته شما به سمع و نظر مسوولان دادگستری اصفهان خواهد رسید و چون شکایات از مقامات محلی نمی تواند توسط دادستانی همان شهر بررسی شود مطلب به دادگستری ذی صلاح استان ارجاع داده خواهد شد.
طویلی افزود: دستگاه قضا به دنبال رعایت حق و عدالت است و این شکایت شما اگرچه شاکی خصوصی ندارد حتما مطرح و پیگیری خواهد شد همچنین وضعیت مطلب توهین آمیز مورد نظر به دلیل ذکر شدن در فضای مجازی با قانون مصادیق مجرمانه فضای مجازی انطباق داده می شود.
نماینده معترضین نیز ضمن اشاره به موارد طرح شده در پیام مخاطب در کانال تلگرامی گفت: شخص صاحب کانال مذکور چند سالی ست که به انحاء مختلف به جایگاه نماز جمعه و ائمه جمعه توهین می کند و در هفته جاری توهین وی متوجه مردم شد و با بی پروایی امام جمعه را معاویه خوانده و مردم را که پشت سر وی نماز می خوانند، طرفدار معاویه قلمداد کرده است.
وی ادامه داد: صاحب کانال مذکور در منطقه حاضر نیست که بخواهد برای مردم تصمیم گیری کند و ما از مسوولان قضایی می خواهیم هرچه سریع تر با توهین کنندگان و عوامل آن برخورد قاطع کنند.

photo_2016-12-29_15-18-13 110-9 211 photo_2016-12-29_15-17-43 photo_2016-12-29_15-17-55 photo_2016-12-29_15-18-04 photo_2016-12-29_15-18-07 photo_2016-12-29_15-18-10

 

آخرین اخبار