اصفهان بسیج

فریب لبخند دشمن را نخورید

امام جمعه سابق شهر کلن آلمان متذکر شد: دشمنان در نهم دی ماه می خواستند با کمک افرادی که فریب آنان را خورده اند، استهاله فرهنگی را در کشور اجراء کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در شهر چرمهین با سخنرانی حجت الاسلام وزیری امام جمعه اسبق شهر کلن آلمان و در مسجد امام حسین(علیه السلام) شهر چرمهین برگزارشد.

امام جمعه سابق شهر کلن آلمان با اشاره به تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران و سیاه جنایت آمریکا و هم پیمانانش خاطرنشان کرد: امروز همان دشمن با نیروی مضاعف به جنگ با انقلاب آمده است ولی این بار با ابزارهای نو وسلاح های جدید آمده تا استقامت شما را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه فریب لبخند دشمن را نخورید متذکر شد: دشمن این ابزارهای پیشرفته را ساخته و در اختیار فرزندان ما قرار داده است تا آنان را مورد هجمه های خود قرار دهند و هنجارهای جامه را برای آنان ناهنجار و ضد ارزش جلو دهند.

حجت الاسلام وزیری تصرح کرد: دشمنان در صددند تا برای کشورمان از داخل دشمن تراشی کنند بسازد و با ایجاد تغییر در سبک زندگی خانواده ها و نفوذ به حریم های شخصی افراد آنها را از عقاید الهی خود بازدارند.

امام جمعه سابق شهر کلن آلمان در پایان یادآور شد: دشمنان در نهم دی ماه می خواستند با کمک افرادی که فریب آنان را خورده اند، استهاله فرهنگی را در کشور اجراء کنند و برای تحقق این خواسته خود به دنبال بی دین کردن مردم بودند و می خواستند بگویند که مردم از رهبر انقلاب بریده اند که با بصیرت و هوشیاری مردم چنین توطئه ای در نهم دی ماه سال ۸۸ خنثی شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار