اصفهان بسیج

مراسم بزرگداشت ۹ دی در ابوزیدآباد برگزار شد

مراسم بزرگداشت ۹ دی با حضور اقشار مختلف مردم شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات در مصلای نماز جمعه،آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع)این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در این مراسم،کارشناس ارشد طرح و برنامه ریزی راهبردی فرماندهی کل سپاه،با گرامیداشت سالروز ۹ دی،این روز را از ایام سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: ملت ایران در حماسه ۹ دی در برابر استکبار و هجمه‌های آنان که برای براندازی نظام در پیش گرفتند،ایستادند.
سرهنگ حامد مهرآبادی با توجه به ضرورت حفظ و احیای روز نهم دی ماه،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت خاطرنشان کرد: حدود صد عنوان کتاب پیرامون فتنه ۸۸ نوشته شده و با تبیین،تشریح و نشر این واقعه،باید تلاش کنیم که حماسه تاریخی ۹ دی به فراموشی سپرده نشود.

وی،افزود: فتنه گران تلاش کردند با تجمعات در خیابان ها ذهن مردم را تحت تاثیر قرار دهند، اما بعد از اقامه نماز جمعه توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در ۲۹ خرداد ۸۸، خیلی ها متوجه شدند چه بازی پیچیده‌ای در حال اجراست.

وی ضمن مرور رویدادهای قبل و پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸،اذعان داشت: فرصت‌های بسیاری به بعضی از کاندیداها جهت اعتراض به شکل قانونی داده شد و این عدم استفاده از فرصت های موجود،منجر به ایجاد فضایی غبارآلود و سواستفاده دشمن صهیونیستی،آمریکا و انگلیس شد.

حامد مهرآبادی افزود: در عاشورای حسینی و هتک حرمتی که به ساحت مقدس حضت اباعبدالله الحسین(ع)از سوی فتنه گران صورت گرفت،مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در روز ۹ دی، با هر گرایش و طرز فکری که داشتند  با آرمان‌های امام و رهبری و شهدا بیعت دوباره ای نمودند،زیرا احساس کردند اصل دین و معنویت و انقلاب مورد هجمه دشمنان است.

 این مراسم به همت ستاد برگزاری مراسم گرامبداشت ۹ دی و حوزه های مقاومت بسیج امام حسین(ع)و زینب کبری(س) ابوزیدآباد و بخش کویرات برگزار شد.

آخرین اخبار