اصفهان بسیج

نشست سیاسی کارکنان ناحیه شاهین شهر و میمه

جسارت فتنه گران به حدی رسیده بود که در روز ششم دی ماه سال ۱۳۸۸ به هیئت های عزاداری ابا عبدالله(علیه السلام) حمله نمودندو پرچم یا حسین را به آتش کشاندند و عزاداران و نمازگزاران روز عاشورا را مورد هتک حرمت قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ نشست سیاسی کارکنان پایور و وظیفه سپاه ناحیه شاین شهر و میمه با حضور حجت الاسلام علوی مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز پشتیبانی شهید خرازی برگزار شد.
حجت الاسلام علوی ضمن تبریک حماسه ۹ دی گفت: در حماسه عظیم ۹ دی فتنه زمین گیر شد اما این فتنه هنوز از بین نرفته است، و فتنه گران قصد دارند با نفوذ در خانه ها و مراکز قدرت، نظام جمهوری اسلامی را به شکست بکشانند.
وی افزود:در فتنه سال ۸۸از ضد انقلاب،آشوبگران و اخلالگران تا بعضی از خانواده های شهدا حضور داشتند و با بهانه کردن انتخابات اصل نظام را نشانه گرفته بودند.در این فتنه بستر برای ضد انقلاب فراهم شد تا جسارت های فراوانی علیه نظام انجام دهند تا حدی که کنترل از دست سران فتنه هم خارج شده بود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در مرکز پشتیبانی شهید خرازی با تاکید بر دخالت بعضی از کشور های خارجی در فتنه ۸۸ گفت:سفارت خانه ۱۴ کشور در این ایام فعال شد و ۴ کشور رسما در فتنه نقش مستقیم داشتند و سفارت خانه این کشور ها بدون لحاظ مسائل امنیتی محل رفت و آمد فتنه گران شده بود.
وی ادامه داد:جسارت فتنه گران به حدی رسیده بود که در روز ششم دی ماه سال ۱۳۸۸ به هیئت های عزاداری ابا عبدالله(علیه السلام) حمله نمودندو پرچم یا حسین را به آتش کشاندند و عزاداران و نمازگزاران روز عاشورا را مورد هتک حرمت قرار دادند.
حجت الاسلام علوی در پایان خاطر نشان کرد:با رهنمود های مقام معظم رهبری مد ظله العالی و هوشیاری مردم انقلابی حماسه ۹ دی با حضور میلیونی مردم بوجود آمد و تمام نقشه های دشمنان را بر باد داد،دشمنی که در ۱۳ کشور انقلاب مخملی پدید آورده بود این با در جمهوری اسلامی شکست خود تا درس عبرتی برای تمام ملت ها شود.

12 11

آخرین اخبار