اصفهان بسیج
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اصفهان:

جوانان اعمال مسؤولان را در راستای حرکت در راه شهدا رصد می‌کنند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: جوانان و نوجوانان اعمال ما مسؤولان را رصد می‌کنند که در چه مقاطعی شعار می‌دهیم و در چه زمان‌هایی راه شهدا را می‌پیماییم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ سمجتبی شیروانیان بعد از ظهر امروز در حاشیه برنامه هر هفته چند افتتاح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تداوم سیره شهدا نیاز به شناسایی شهدا و اهداف آن‌ها دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره‌ها و کنگره‌های شهدا در راستای شناخت آن‌ها و منویات مقام معظم رهبری است، افزود: همه ما موظفیم تا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قدمی برداریم و اقداماتی را انجام دهیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان با اشاره به نام‌گذاری خیابان‌ها به نام شهدای مدافع حرم، تصریح کرد: این اقدام پسندیده‌ای که شهرداری مرکزی، شهرداری منطقه و همیاری مردم داشتند، یکی از مصادیق زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهداست.

وی تأکید کرد: امیدواریم این حرکت‌ها با محتوای خوب ادامه داشته باشند و صرفاً یک اقدام نمادین نباشد؛ جوانان و نوجوانان اعمال ما مسؤولان را رصد می‌کنند که در چه مقاطعی شعار می‌دهیم و در چه زمان‌هایی راه شهدا را می‌پیماییم.

شیروانیان در پایان خاطرنشان کرد: برای تمام مسؤولان آرزوی موفقیت داریم و از نوجوانان می‌خواهیم که با مطالعه زندگی‌نامه شهدا، کتاب‌های منتشر شده در وصف شهدا و مرور خاطرات این عزیزان با سیره عملی شهدا آشنا شوند تا هرچه بیشتر ریشه‌های این انقلاب در جهت مبارزه با استکبارستیزی مستحکم‌تر شوند.

آخرین اخبار