اصفهان بسیج
در مراسم نواختن زنگ انقلاب در نطنز عنوان شد

۱۱۴ طرح عمرانی و مخابراتی در شهرستان نطنز افتتاح می شود

امام جمعه نطنز از بی توجهی ها به تحقق اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: اگر هزاران بار هم از اقتصاد مقاومتی صحبت شود اما قدمی برداشته نشود امکان ندارد پیشرفتی حاصل شود، کار از شعار و صحبت گذشته است و باید فکر اقدام و عمل بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، امام جمعه نطنز صبح امروز در مراسم نواختن زنگ انقلاب که به صورت نمادین و با حضور جمعی از مسئولان در هنرستان یوسف زاده نطنز برگزار شد با بیان این که سنت های الهی در همه اعصار و زمان ها جاری و ساری است. اظهار کرد: بر طبق آیات قرآنی خدواند سرنوشت هیچ ملتی را تغییر نمی دهد مگر آنکه خود آن ملت بخواهد سرنوشت خود را تغییر دهد.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: رشادت ها و جانفشانی های مردم برای پیروزی انقلاب اسلامی نیز بر طبق همین آیات قرآن است و ملت بزرگ ایران اسلامی تصمیم گرفتند تا با مبارزه با طاغوت و بیرون راندن آن، زمینه اجرای احکام الهی را در نظام فراهم کنند.

وی با اشاره به آن چه در پیش از انقلاب در جریان روابط سیاسی در کشور حاکم بود، بیان کرد: در آن زمان اراده آمریکایی ها بر کشور ما حاکم بود و حرف آن ها مبنا و فصل الخطاب بود و امروز به یمن پیروزی انقلاب اسلامی اراده ملت بر خودشان حاکم شده اما این اراده باید به عمل تبدیل شود و این نیازمند همفکری و کمک اقشار مختلف مردم و مسئولان است.

امام جمعه نطنز با توجه به حفظ استقلال کشور در تمام زمینه ها، تاکید کرد: جمهوری اسلامی در دنیا از نظر امنیتی، اجتماعی، سیاسی و استقلال یکی از بی نظیر ترین کشورهای دنیا است و باید برای تکمیل شدن این محورهای اقتدار در بحث اقتصادی و توجه به مباحث اقتصاد مقاومتی نیز به جد وارد عمل شد.

وی از بی توجهی ها به تحقق اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: اگر هزاران بار هم از اقتصاد مقاومتی صحبت شود اما قدمی برداشته نشود امکان ندارد پیشرفتی حاصل شود، کار از شعار و صحبت گذشته است و باید فکر اقدام و عمل بود.

حجت الاسلام امینی تاکید کرد: جانفشانی ها و رشادت های بی شماری در راه عزت و اقتدار انقلاب اسلامی هزینه شده است، ما برای حفظ استقلال هزینه های زیادی داده ایم و باید این مسیر سرافرازی همچنان حفظ و تقویت شود.

وی با بیان این که اکثر دانش آموزان نمی دانند که چه بهایی برای پیروزی انقلاب پرداخت شده است، خطاب به فرهنگیان افزود: شما امروز مسئولیت سنگینی بر دوش دارید و اگر کوتاهی کنید در پیشگاه امام و شهدا باید پاسخ گو باشید، تمام این فعالیت ها را برای دانش آموزان تشریح و تبیین کنید و از آن ها انقلابی واقعی بسازید.

امام جمعه نطنز خطاب به دانش آموزان نیز گفت: خوب آموختن معارف اسلامی و مسائل روز از وظایف امروز شما و آینده کشور برای شما است، سعی کنید با تمام قوا از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست کنید.

۱۱۴ طرح عمرانی و مخابراتی در شهرستان نطنز افتتاح و به بهره برداری می رسد

فرماندار نطنز ضمن قدردانی از کمیته اصناف برای برگزاری جشن انقلاب اسلامی در نطنز، اظهار کرد: توجه ویژه به مردم و خدمت به آن ها از وظایف مهم مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه باید به این موضع به صورت ویژه نگاه کرده و در راه تحقق آن بکوشند.

یوسف حسنی با اشاره به افتتاح طرح های عمرانی و کشاورزی در شهرستان نطنز، افزود: امسال ۶۰ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال شامل طرح‌های کشاورزی، بهداشتی، راه و روستایی، آموزشی، صنعتی و عمران شهری در نطنز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: افتتاح بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) و زایمان بیمارستان خاتم‌الانبیاء نطنز و افتتاح بخش اورژانس بیمارستان فاطمیه بادرود از جمله پروژه‌های افتتاحی بخش بهداشتی شهرستان نطنز به شمار می‌روند.

فرماندار نطنز همچنین از بهره‌برداری ۵۴ طرح مخابراتی  با اعتباری بالغ بر ۱۳۴ میلیارد ریال در دهه فجر در شهرستان نطنز خبر داد.

آخرین اخبار