اصفهان بسیج

نواخته شدن صدای زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه صاحب الزمان(عج) نجف آباد

مراسم نواخته شدن زنگ مدارس با حضور حجت الاسلام پیراسته مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نجف آباد و جناب سرهنگ ساعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد و فرماندار و امام جمعه و دیگر مسئولان شهرستان در دبیرستان دختران صاحب الزمان (عج) نجف آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ سهراب مظفرنجفی فرماندار نجف آباد در مراسم زنگ انقلاب دبیرستان دخترانه صاحب الزمان(عج) نجف آباد که توسط ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد برگزار گردیده بود، بیان کرد: نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس همزمان با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی، افتخار بزرگی برای جامعه دانش آموزان و فرهنگیان کشور است.
وی اظهار داشت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی در چنین روز یعنی در ۱۲ بهمن سال ۵۷ به میهن بازگشتند و با اعتقاد راسخ به خداوند متعال و حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران، توانستند انقلابی ایجاد کنند که هم اکنون به الگویی برای همه کشورهای آزادیخواه جهان تبدیل شده است.
وی گفت: شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به عنوان سه رکن اصلی مردم در ایام دهه فجرانقلاب اسلامی است چراکه استقلال بدون تکیه بر دانش، بهره وری علمی و پژوهش امری دست نیافتنی است و این مسئله باید مورد توجه همه آحاد مردم، دست اندرکاران و مسئولین باشد.
وی از دانش آموزان به عنوان سرمایه های با ارزش کشور یاد کرد و با بیان اینکه امروز دانش آموزان ادامه دهنده راه انقلاب و شهدا هستندو برای کسب علم ودانش با هدف ارتقاء سطح بالای علمی کشور در تلاش می کنند و گفت: امروز جوانان و دانش آموزان با حضور در عرصه های فرهنگی و علمی از ارزش ها و دستاوردهای ایران اسلامی دفاع می کنند.
img_7430

img_7406

img_7383

img_7379

 

آخرین اخبار