اصفهان بسیج
رزمنده هشت سال دفاع مقدس:

شهدا نه تنها آبروی محله بلکه آبروی اسلام هستند

سردار احمدیان: امروز با تمام مشکلات و سختی ها علمداری داریم که به یاری خداوند پرچم و بیرق علوی را به دست صاحب اصلی اش خواهد رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سردار محمد احمدیان رزمنده هشت سال دفاع مقدس در یادواره شهدای آبروی محله که در مسجد فاطمیه رهن نطنز برگزار شده بود ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت زینب(س) اظهار داشت: بحمداله تمثال مبارک شهدای ما امروز شیرینی محفل نیروهای مقاومت در یمن هستند و آنها به این نتیجه رسیده اند که شهدای ما چه کارهای بزرگی انجام داده اند.

وی افزود: احمد قیصر یک جوان لبنانی در زندان اسرائیلی ها از تسبیح خود پرچم ایران را ساخت که برای این عمل خود مورد شکنجه های آنها قرار گرفت. به گفته این جوان لبنانی” اسرائیلی ها می خواهند ایران که عمود خیمه اسلام است را بشکنند”. این آزاده اندیش لبنانی به ایران به عنوان عمود خیمه اسلام نگاه می کند اما متأسفانه برخی ها در کشور خودمان حرمت روز عاشورا را نگه نداشته و پرچم اباعبدااله الحسین(ع) را به آتش کشیدند.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: احمد قیصر گفت ” من در کنار شهدای شما بزرگ شده ام و خدا باوری را از آنها آموخته ام. بگویید احمد قیصر در شلمچه شهید شد”.

وی افزود: عباسعلی قادری جوانی ۱۹ ساله از لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان در عملیات بدر، هنگامی که دشمن بمب شیمیایی زد و جاده خندق سقوط کرد، همه نیروها در حال عقب نشینی بودند که از دور دیدم میلی به برگشتن نداشت و در حالی که ترکش به چشم چپش و دست راستش اصابت کرده بود و خون از صورت و دستش سرازیر بود، یک جمله را گفت ” یک چشم و یک دست دیگر دارم و می توانم ایستادگی کنم”. شهدای آبروی محله این گونه ایستادگی کردند.

سردار احمدیان بیان کرد: روح الله خمینی(ره) چه چیزی در صحبت ها و رفتار شما بود که بسیجی ها و شهدا این گونه غیرتی بار آمدند؟ باید بدانید اگر نیروها در سوریه و لبنان ایستادگی می کنند از شهدای شما یاد گرفته اند، جای تأسف است برخی دوستان تا اسم از آمریکا به میان می آید دستان خود را بالا و تسلیم می شوند؛ یقیناً آنها به دنیا دل بسته اند.

وی افزود: ای کسانی که می خورید و می برید شما به شهدا و خانواده آنها بدهکارید؛ به مادری که چهار فرزندش شهید شدند، بدهکارید.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: این وعده امام خمینی(ره) است که چه بکشید و چه کشته شوید پیروزی از آن ماست. امروز عزتی که مدافعین حرم به کشور داده اند موجب شده خانواده ها عکس شهدای خود را به دست گرفته و پیاده به سمت کربلا حرکت کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه دنیا پشت سر صدام بود، امام خمینی(ره) نسلی را تربیت کرده بود که در مقابل آن ایستادگی کرد و آرامش و امنیت را به کشور بخشید؛ برخی قدر این آرامش را نمی دانند.

سردار احمدیان با اشاره به اینکه امروز مرز و خط مقدم دشمن در مرز اسرائیل است، یادآور شد: امروز با تمام مشکلات و سختی ها علمداری داریم که به یاری خداوند پرچم و بیرق علوی را به دست صاحب اصلی اش خواهد رساند.

وی افزود: دشمنان می دانند تا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) رهبر است حتی نمی توانند نگاه چپ به این نظام کنند.

وی در پایان گفت: این شهدای آبروی محله هستند که جوانان را به این یادواره ها می کشانند و در رکاب شهدا فعالیت می کنند به طوری که حتی هشت سال دفاع مقدس را نه دیده اند و نه تجربه کرده اند.

آخرین اخبار