اصفهان بسیج

بیانیه مرکز اطلاع رسانی بسیج (شباب) استان اصفهان به‌مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

مرکز اطلاع رسانی بسیج (شباب) استان اصفهان در بیانیه‌ای با گرامی‌داشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی را برای حضور پر شکوه در راه‌پیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنا اللهُ ثُمَّ اسْتَقاموا فَلا خَوْفٌ عَلَیهِ‍م و لا هُم یَحزَنُون

در دهه مبارکه فجر یاد می کنیم از دلاوری‌های مردمی انقلابی که به ندای حق طلبی و عدالت جویی رادمردی الهی لبیک گفته و با فداکاری و جانفشانی‌های بسیار بساط حکومت جنایتکار، منحوس و طاغوتی پهلوی را برچیدند و در ۲۲ بهمن ۵۷ به بهای اهدای جان‌های عزیزان خود، شهد شیرین پیروزی نوشیدند.

استکبار جهانی که سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده بود پس از این پیروزی بزرگ، برای تلخ کردن کام انقلابیون و ناامید کردن سایر مستضعفان جهان از تکرار جنبش‌های انقلابی، دسیسه ها و فتنه های بسیاری برانگیخت و با تمام قدرت سخت و نرم خود علیه نظام نوپای انقلاب اسلامی اقدام نمود.

اکنون در سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند.

مرکز اطلاع رسانی بسیج (شباب) استان اصفهان با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ضمن دعوت از مردم غیور و بصیر ایران اسلامی برای شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، امیدوار است با یاری خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار علیهم السلام و با درایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم فتنه‌های پیچیده پیش رو نیز خنثی و روز به روز بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده گردد و ان‌شاء‌الله به زودی پرچم حکمرانی بر پایه عدل الهی، در دستان صاحب اصلی‌ آن حضرت صاحب‌ الزمان (عج) قرار گیرد.

انتهای پیام

One Response to “بیانیه مرکز اطلاع رسانی بسیج (شباب) استان اصفهان به‌مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن”

  1. بهمن ماه ۵۷ یادآور روزهای پیروزی خون بر شمشیر است.
    سی و هشتمین سال این حماسه و پیروزی بر امام زمان (عج) و رهبر فرزانه و عزیز انقلاب (قلب تپنده ملت ایران) و همچنین بر دلاور مردان عرصه های افتخار (بسیجیان غیور) و آحاد ملت عزیز و شریف ایران اسلامی و مسلمانان اقصی نقاط جهان مبارکباد.

آخرین اخبار