اصفهان بسیج

رزمایش شهید محمد منتظرالقائم در نطنز + تصاویر

رزمایش شهید منتظرالقائم با حضور بسیجیان حوزه مالک اشتر نطنز و حوزه سیدالشهدا(علیه السلام) بادرود در اردوگاه قدس نطنز برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ رزمایش دو روزه تمرینات تاکتیکی و اردویی صحرایی یادبود شهید محمد منتظرالقائم متشکل از گردان های بیت المقدس و دسته های واکنش سریع سپاه ناحیه نطنز در روزهای پنجم و ششم اسفند در اردوگاه قدس برگزار شد.

این رزمایش با حضور بیش از ۳۵۰ نفر از بسیجیان حوزه مالک اشتر نطنز و حوزه سیدالشهدا(علیه السلام) بادرود برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز در حاشیه این رزمایش گفت: به یاری خداوند و با پیگیری های مکرر و تلاش بسیجیان و مسئولان حوزه ها و ناحیه این رزمایش بی نقص و خیلی خوب با دستیابی به اهداف مورد نظر برگزار شد.

سرهنگ آقادوستی افزود: این رزمایش با هدف حفظ انسجام نیروهای بسیجی، افزایش توان جسمی، دفاعی و رزمی بسیجیان و آمادگی برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی و اغتشاشات احتمالی برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره مباحث مختلفی از قبیل آشنایی و تیراندازی با سلاح سازمانی، آموزش دفاع از کوی و برزن، آموزش مبارزه با اغتشاشات احتمالی، پیاده روی شبانه و…به بسیجیان آموزش داده شد.

آقادوستی اعلام کرد: پاسداران و بسیجیان این شهرستان همانند دیگر نقاط کشور آماده دفاع همه‌جانبه و یاری به مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه و دیگر نقاط جهان هستند که با خوی کثیف و استکباری آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی و دیگر کشورهای غربی مورد هجوم قرارگرفته‌اند.

آخرین اخبار