اصفهان بسیج
فرمانده سپاه نطنز:

ماموریت های سپاه در عرصه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی/ ۴ واحد منزل مسکونی در مناطق محروم نطنز ساخته شد

سرهنگ دوم پاسدار آقادوستی گفت: با توجه ماموریت این نهاد در خصوص اجرای طرح های محرومیت زدایی در حاشیه های کویری شهرستان، معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز اقدام به ساخت چهار منزل مسکونی با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و شورای روستای متین آباد کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان؛ فرمانده سپاه نطنز ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروزه سپاه پاسداران بیش از هر سازمان دیگری نقش موثر خود را در عمران و آبادانی کشور نشان داده است و در عرصه های ترویج فرهنگِ کار و تلاش با بهره گیری از روحیه و منش بسیجی در میدان های کمک به محرومیت زدایی، عمران و آبادانی روستاها به دولت در سازندگی معنوی و مادی کشور کمک کرده است.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی افزود: این نهاد انقلابی در طرح های ملی، بهره برداری از توان متخصصین بسیجی در امور فنی،‌ سازندگی،‌ محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی، افزایش توان فنی و تجربی جوانان و بسیجیان، ایجاد فضای مناسب برای یادگیری و انجام فعالیت های گروهی و تقویت روحیه مسئولیت پذیری با بهره گیری از ظرفیت های بومی، محلی و مغفول مانده در اقتصاد مقاومتی و کمک به امداد رسانی در حوادث و سوانح غیر مترقبه در جامعه، نقش بی بدیل خود را ایفا کرده است.

وی با اشاره به فعالیت های بسیج سازندگی در سطح شهرستان نطنز، گفت: در کنار ماموریت فرهنگی و آموزشی بسیج در شهرستان نطنز ماموریت های بسیاری در عرصه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی به سپاه محول شده است.

فرمانده سپاه نطنز با تاکید بر این که این نهاد مقدس نگهبان دستاوردهای انقلاب است، افزود: بسیج همواره در حوزه های بهداشتی و محرومیت زدایی در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که امروز در روستاها در موضوعاتی مثل اشتغال زایی و مهاجرت وجود دارد دولت و مسئولان باید به جد برای رفع بیکاری این قشر از جامعه وارد عمل شوند.

آقادوستی ادامه داد: با توجه ماموریت این نهاد در خصوص اجرای طرح های محرومیت زدایی در حاشیه های کویری شهرستان، معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز اقدام به ساخت چهار منزل مسکونی با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و شورای روستای متین آباد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: تابستان گذشته خانه محرومان در روستاهای طامه و هنجن از بخش مرکزی نطنز نیز توسط گروه های جهادی مرمت شد.

آخرین اخبار