اصفهان بسیج
مسئول بسیج ادارات استان اصفهان:

بسیج کارمندان همواره مطیع امر رهبری بوده است

مسئول بسیج ادارات استان اصفهان گفت: بسیج کارمندان و ادارات به‌عنوان سرباز ولایت همواره مطیع امر رهبری بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان، سرهنگ محمد رضایی با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با دهه ولایت گفت: با توجه به نقش بی‌بدیل ولایت در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی، بسیج کارمندان و ادارات به‌عنوان سرباز ولایت همواره مطیع امر رهبری بوده است.

وی افزود: نسل اول انقلاب به‌عنوان کارمندان بسیجی پیشکسوت باید با کارمندان فعلی و جوان تبادل تجربیات داشته و از اینکه در یک فضای کاری با یکدیگر قرار دارند نهایت استفاده را ببرند و روحیات و سبک زندگی دفاع مقدس و بسیجیان را به نسل جوان انقلاب انتقال دهند.

مسئول بسیج ادارات استان اصفهان خاطرنشان کرد: همان‌طور که در دوران دفاع مقدس سربازی ولایت در قالب جهاد و حاضر شدن در جبهه‌های حق علیه باطل نمود پیدا می‌کرد، امروز نیز کارمندان و بسیجیان ادارات بایستی در حوزه جنگ نرم واردشده و در این راه به وظیفه سربازی ولایت خود به‌خوبی عمل نمایند.

رضایی در ادامه با اشاره به برنامه‌های بسیج ادارات استان برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: در هفته دفاع مقدس برنامه‌های متنوعی همچون برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، اجرای همایش بسیجیان کارمند، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری دو یادواره شهدا در ادارات استان برگزار شد.

وی اظهارداشت: چهارشنبه ۸ مهر ماه همایش بزرگی با حضور سید ناصر حسینی نویسنده کتاب «پایی که جا ماند» در شرکت مخابرات استان اصفهان برگزار خواهد شد.

رئیس بسیج ادارات استان اصفهان در پایان تصریح کرد: همایش فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات استان اصفهان در روز پنج‌شنبه ۹ مهر ماه برگزار خواهد شد.

منبع:فارس

آخرین اخبار