اصفهان بسیج
با حضور پایوران و نیروهای وظیفه

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در جوار آستان امام زاده سلطان حضرت(ع) خورزوق برخوار

سومین محفل انس با قرآن کریم پایوران و نیروهای وظیفه سپاه ناحیه برخوار روز پنجشنبه ۹۶/۳/۲۵ با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی مسئول اوقاف شهرستان و قرائت قرآن برادر سید کمال موسوی در جوار آستان امام زاده سلطان حضرت(ع) خورزوق برگزار گردید.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سومین محفل انس با قرآن کریم پایوران و نیروهای وظیفه سپاه ناحیه برخوار روز پنجشنبه ۹۶/۳/۲۵ با سخنرانی حجت الاسلام فاضلی مسئول اوقاف شهرستان و قرائت قرآن برادر سید کمال موسوی در جوار آستان امام زاده سلطان حضرت(ع) خورزوق برگزار گردید.

در این مراسم حجت الاسلام فاضلی با اشاره به آیات قرآن گفت: اولین علتی که باعث می شود انسان حقیقت را زیر پا گذارد ترس می باشد که طبق آیات قرآن فرعون گفت اگر من را به خدایی قبول نکنی تهدید به زندان می کرد و مردم از ترس فرعون سخن آن را قبول کردند.
وی افزود: یکی از راههای نترسیدن، تکیه به وعده های الهی می باشد. مرد باید نترسد و زن از اینکه دامنش به گتاه آلوده نشود بترسد، مرد باید خسیس نباشد ولی زن نسبت به اموال مرد خسیس باشد، مرد نباید مغرور باشد ولی زن در مقابل نا محرم غرور داشته باشد.
 مسئول اوقاف شهرستان برخوار بیان نمود: تعصب بی جا و عشق های بی مورد دومین عاملی است که باعث می شود انسان حقیقت را زیر پا بگذارد.
در ادامه برنامه سید کمال موسوی از قاریان شهرستان تلاوت قرآن نموده و در پایان از مطالب مطرح شده در برنامه سوالی طرح و به نفر برگزیده جایزه ای اهداء گردید.

آخرین اخبار