اصفهان بسیج
فرمانده سپاه نطنز عنوان کرد:

هدف از جنگ‌های نیابتی در منطقه فراموشی آزادی قدس است

سرهنگ دوم پاسدار آقادوستی گفت: این حربه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار است که با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی سعی در فراموشی مسأله آزادی قدس شریف دارد و هر روز یک فتنه جدید طرح‌ریزی می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، فرمانده سپاه نطنز در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در نطنز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه این سروصدا و ناامنی در خاورمیانه فقط یک هدف دارد و آن هدف هم حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است.

سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی افزود: این حربه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار است که با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی سعی در فراموشی مسأله آزادی قدس شریف دارد و هرروز یک فتنه جدید طرح‌ریزی می‌کند.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی با حمایت همه‌جانبه از گروه‌های تکفیری به‌ خصوص داعش و تسلط این گروه‌ها در برخی از مناطق کشورهای مسلمان و درگیر نمودن این کشورها سعی بر فراموشی مسأله فلسطین کرده است و البته برخی کشورهای مرتجع عربی و در رأس آن آل سعود در این فتنه‌ها نقش اساسی دارند.

فرمانده سپاه نطنز بیان کرد: این اجتماع میلیونی ملت مسلمان در سراسر جهان باعث رعب و وحشت استکبار شده و آن‌ها را به تکاپو انداخته و برای آن‌ها این اجتماع میلیونی زجرآور است و آن‌ها را آزار می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: امروز ناقوس نابودی داعش و گروه‌های تکفیری به صدا درآمده و به‌ زودی شاهد از بین رفتن این گروه‌ها خواهیم بود و  طبق فرمایش فرماندهی کل قوا تا ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی از روی زمین محو خواهد شد.

آخرین اخبار