اصفهان بسیج
توسط فرمانده سپاه صاحب الزمان (عجل الله تعالی) اصفهان صورت گرفت + (تصاویر)

حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) در نشست مدیران شباب نواحی اصفهان

حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در همایش شباب و افتتاح کافی نت ناحیه امام صادق (ع)

به کزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان به نقل از مرکز شباب استان اصفهان ، نشست دو روزه مدیران شباب نواحی استان اصفهان با حضور فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی برگزار شد.

قربان پور مدیر شبکه فضای مجازی بسیجیان (شباب) استان اصفهان ضمن عرض خوش آمدگویی خدمت سردار فرماندهی سپاه استان و تبریک به فرمانده محترم سپاه استان در خصوص ارتقای درجه به دست مبارک فرماندهی معظم کل قوا ، گزارشی از اهداف نشست دوروزه خدمت سردار فرماندهی بیان فرمودند.

در ادامه فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ، ضمن خوش آمدگویی خدمت همه ی مدیران شباب نواحی ، و ضمن تاکید فرماندهی معظم کل قوا به فضای مجازی فرمودند:

امروز در کشور  فضای مجازی از اولویت بالایی برخورد دارد، که مقام معظم رهبری نیز اهمیت فضای مجازی را به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی دانسته اند، و وظیفه بسیج و مرکز شباب استان نیز برنامه ریزی جهت حضور گسترده در فضای مجازی در جهت اهداف انقلاب اسلامی و رهنمود های مقام معظم رهبری و هم چنین کادر سازی جوانان انقلابی در فضای مجازی می باشد.

سردار سرتیپ سلیمانی هم چنین تاکید کردند: امروز شباب یکی از ابزار و شبکه بزرگ ارتباطی بسیج در کشور است که مرکز شباب استان باید با برنامه ریزی از این ظرفیت شبکه بسیجیان در سطح استان و کشور استفاده نماید.

در ادامه توسط سردارسرتیپ سلیمانی به همراه جمعی از مسئولین سپاه و بسیج کافی نت ناحیه امام صادق (ع) افتتاح گردید.

سرگرد پاسدار حامد ورشابی مسئول مرکز فاوای ناحیه امام صادق (علیه السلام) گفت: در راستای اهمیت فضای مجازی و سایبری و تقویت نیروهای بسیج سایت آموزشی شباب توسط سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عجل الله تعالی) اصفهان در محل ناحیه امام صادق(ع) به بهره برداری رسید.

وی افزود: این سایت آموزشی دارای ۱۲ سیستم می باشد که برای ۱۲ نفر در هر هفته ۳ جلسه آموزشی برنامه ریزی شده است که این آموزش ها به صورت کارگاهی بوده و در این کارگاه ها آموزش به روز رسانی سایت عملکردی رده ها، آموزش سواد رسانه ای و کار با پیام رسان های موبایلی به صورت ایمن، آموزش فتوشاپ و آموزش نرم افزارهای چند رسانه ای آموزش داده می شود.

آخرین اخبار