اصفهان بسیج
وَلا تَحسبن الّذین قُتلوا فی سَبیل الله؛

پیام تسلیت فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) به مناسبت شهادت شهید «محسن حُججی»

سردار سلیمانی، اسارت و شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی توسط گروه های تروریستی، تکفیری در سوریه را تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، به نقل از صاحب نیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی، فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در پیامی شهادت شهید مدافع حرم، محسن حججی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«شهادت هنر مردان خداست و چه زیبا و باشکوه است که یک بار دیگر غیورمردانی از دیار علوی با نثار خون و شهادت در راه دفاع از فرهنگ عاشورایی، هنرمندانه سرود ایثار و شهادت و ظلم ستیزی سرودند و به سوی معبود خود پر کشیدند.

غیور مردان و پاسداران مدافع حریم معصومیت و مظلومیت اهل بیت که در مقابل  تکفیری ها و داعشی های دست از عقل و عدل و انسانیت شسته ایستاده اند و با نثار خون خود از درخت تنومند اسلام ناب محمدی(ص) حراست می کنند.

حقیقتاً در معرفی مقام بلند و رفیع این شهیدان اگر نبود آیه ای به جز آیه شریفه :

« و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون »

همـین کـافی بـود، زیرا شـهدا شمع محفل دوستاننـد، شـهدا در قـهقـهه مستـانه شان و در شـادی وصولـشان  « عـنـد ربهـم یرزقـونـند» و از نـفـوس مطمئنـه ای هستنـد که مـورد خطاب «فادخلنی فی عبادی و ادخلنی جنتی» پروردگارند.

بار الها! ما را به خدمتگزاری در راه آنان و برای هدف بزرگشان توفیق ده و شهدای عزیزمان را در خوان ضیافت معنوی خود از جلوه های خاص خویش ارزانی بخش و خاندان بزرگوار آنان را با صبر و اجر قرین فرما و به پدران و مادران و همسران آنان شکیبایی و پایداری عنایت فرما.

اینجانب شهادت افتخارآمیز مدافع حرم اهل بیت(علیهم السلام) سرباز ولایت شهید والامقام محسن حججی را به محضر حضرت ولیعصر(ارواحنا له الفداء) و نایب برحق ایشان فرمانده معظم کل قوا و همچنین همرزمان و شما خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده به معراج هم نشینی با سیدالشهداء(ع) و ابوالفضل العباس(ع) و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.»

انتهای پیام/

آخرین اخبار