اصفهان بسیج
در ناحیه شاهین شهر و میمه:

برگزاری جلسه سیاسی با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه فلاورجان

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نشست سیاسی کارکنان پایور و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه با سخنرانی حجه الاسلام رئیسیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه فلاورجان برگزار شد. حجه الاسلام رئسیان با تشریح و تبیین حدیث سلسه الذهب حضرت امام رضا علیه السلام بیان داشت:ولایت از مباحث […]

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، نشست سیاسی کارکنان پایور و وظیفه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه با سخنرانی حجه الاسلام رئیسیان مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه فلاورجان برگزار شد.
حجه الاسلام رئسیان با تشریح و تبیین حدیث سلسه الذهب حضرت امام رضا علیه السلام بیان داشت:ولایت از مباحث مهم و ضروری جامعه اسلامی است که از اهیمت بالایی برخوار دارد.
وی افزود:بی بصیرتی در جامعه عامل بوجود آمدن بسیاری از مشکلات در جامعه است.و وظیفه ما ایجاب می کند نسبت به تحولات منطقه بی تفاوت نباشیم و محکم به مسیر خود ادامه دهیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه فلاورجان با انتقاد از رفتار برخی از نمایندگان مجلس در مراسم تحلیف رئیس جمهور این حرکت در شان نظام جمهوری اسلامی ایران نبود و متاسفانه بازتاب های خوبی در داخل و جوامع بین المللی نداشت.

آخرین اخبار