اصفهان بسیج
فرمانده ی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده ناحیه شاهین شهر و میمه؛

فضای برای کار جهادی و خدمت به مدارس شاهین شهر مهیا است / اردوهای هجرت زمینه ساز شکوفایی استعداد دانش آموزان /

تقی قربانی؛ با تاکید بر اهمیت اردوهای هجرت ۳ گفت:این اردوها زمینه ساز به شکوفایی رسیدن استعداد های دانش آموزان است و فضای مهیا شده است برای کار جهادی و خدمت به مدارس شاهین شهر.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ دوم پاسدار تقی قربانی با تاکید بر اهمیت اردوهای هجرت ۳ گفت:این اردوها زمینه ساز به شکوفایی رسیدن استعداد های دانش آموزان است و فضای مهیا شده است برای کار جهادی و خدمت به مدارس شاهین شهر
وی افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص بسیج سازندگی و اردو های جهادی، حوزه شهید فهمیده ناحیه شاهین شهر و میمه امسال نیز طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری اردوهای هجرت ۳ در مدارس شهید غفاری،شهید باهنر،شهید عزب دفتران و صنایع دفاع واقع در شهرک پردیس نموده است.
تقی قربانی بیان کرد: امسال نیز مانند سال های گذشته استقبال دانش آموزان از اردوهای هجرت ۳ بسیار خوب بوده و شرکت در اردوی هجرت ۳با استقبال ویژه بسیجیان مواجه شد.
وی در پایان اظهار داشت: خط کشی زمین ورزشی مدارس و زیبا سازی و دیوار نویسی از جمله فعالیت های عمده دانش آموزان بسیجی در اردوهای هجرت می باشد.

آخرین اخبار