اصفهان بسیج
مسئول تعليم و تربيت سپاه ناحيه نجف آباد:

رسالت حلقه های صالحین تربیت نیروهای مؤمن، متعهد و انقلابی

حجت الاسلام حمزه حسین خانی گفت: سرگروه ها و مربیان حلقه های صالحین بایستی توانمند در مسائل بصیرتی، آگاه به مسائل روز، مسلط به مبانی و اصول و دارای قدرت پاسخگویی به شبهات باشد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه نجف آباد افزود: محتوای حلقه های صالحین؛ مسائل اخلاقی، اعتقادی، احکام، سیره نبوی و مسائل تربیتی است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: مسائل تربیتی محور اصلی حلقه های صالحین است.
حجت الاسلام حسین خانی افزود: این معاونت در راستای تشویق بهترین و کیفی ترین حلقه های صالحین، ۲۲۰نفر از حلقه های ویژه خواهر و برادر را به اردوی مشهد اعزام کرد.
وی گفت: حلقه های ویژه صالحین هر هفته ۲جلسه تربیتی و ۱جلسه فوق برنامه تربیتی معرفتی دارند.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه نجف آباد بیان کرد: انتظار می رود مسئولان کشور نسبت به اجرای منویات مقام معظم رهبری در حلقه های صالحین توجه جدی نمایند.
وی در ادامه اذان کرد: برنامه طرح جوانه های صالحین در حلقه های کودک و نوجوان در سطح پایگاه های منتخب ناحیه جهت آشنایی بسیجیان با معارف دینی و مسائل شرعی و مهارت های زندگی انجام می شود.
حجت الاسلام حسین خانی در پایان با اشاره به اهمیت بسیج و نقش آن در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: بسیج درخت انسانیت است که میوه های آن بصیرت، اخلاص و آزادگی است.

آخرین اخبار