اصفهان بسیج
سردار باقرزاده در شلمچه:

پیکر شهدای تازه تفحص شده تا آخر ماه صفر تعیین وضعیت می‌شوند

رئیس کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر شهدای تازه تفحص شده تا آخر ماه صفر تعیین وضعیت و برای شناسایی بیشتر به تهران منتقل می‌شوند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سردار  محمدباقرزاده در مراسم استقبال از ۱۱۹ شهید دفاع مقدس که امروز در مرز شلمچه برگزار شد، اظهار داشت: این شهدا از محورهای عملیاتی تاکتیک‌پذیری رمضان، خطرپذیری کربلای۴ و استقامت و رشادت‌پذیری زبیدات کاوش شدند.

وی افزود: اجساد مطهر ۳۰ تن از شهدا در منطقه بسیار سخت و انتهای اروند پیدا شد و شهدای منطقه کنیزان مربوط به عملیات رمضان با گمانه‌زنی پیدا شدند.

رئیس کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: ۵۳ شهید مربوط به شهدای ژاندارمری که در تک دشمن در سال ۶۷ در منطقه عملیاتی زویدات به شهادت رسیدند، است.

وی افزود: همچنین ۳۶ شهید سپاهی و ارتشی مربوط به عملیات رمضان و ۳۰ نفر دیگرشان نیز از شهدای سپاه و بسیج مربوط به عملیات کربلای ۴ هستند که اجساد مطهر آن‌ها در غرب اروند پیدا شده است.

دشمن در منطقه زبیدات از سلاح شیمیایی استفاده کرده است

سردار باقر‌زاده عنوان کرد: پیکر مطهر این شهدا مربوط به شهدای ژاندارمری، سپاه پاسداران، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی است که در مناطق عملیاتی زویدات، رمضان و کربلای ۴ تفحص شده‌اند.

وی گفت: برخی از شهدا لباس ضد شیمیایی بر تن داشته که در منطقه زبیدات کاوش شدند که نشان می‌دهد دشمن در این منطقه از سلاح شیمیایی استفاده کرده است.

رئیس کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح بابیان اینکه شهدای تازه تفحص شده تا آخر ماه صفر تعیین وضعیت می‌شوند تصریح کرد: پیکر شهدا پس از استقبال به معراج شهدای اهواز منتقل و سپس برای شناسایی بیشتر به تهران منتقل می‌شوند.

پیکرهای مطهر شهدای تازه تفحص شده امشب به اهواز منتقل‌ و آئین ملکوتی دعای کمیل در حسینیه ثارالله اهواز در جوار این شهدا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار