اصفهان بسیج

اعزام ۳۸۰نفر جهادگر به مناطق محروم

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نجف آباد از تکمیل ساخت دو مسجد در روستاهای گوهر دره و خشک آبخور شهرستان فریدونشهر با حضور ۳۸۰ نفر جهادگر به این مناطق در تابستان امسال خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، برادر بسیجی محسن ناطقی مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نجف آباد گفت: مسجد روستای گوهر دره بیش از ۱۰ سال نیمه کاره رها شده بود که به فضل الهی با اعزام جهادگران به این منطقه این پروژه تکمیل شد.
محسن ناطقی افزود: مسجد دیگری توسط جهادگران بسیجی در منطقه خشک آبخور فریدونشهر ساخت و تکمیل شد که این مسجد دارای حسینیه، شش عدد سرویس بهداشتی، آشپزخانه و خانه عالم می باشد.
وی خاطر نشان کرد: باتوجه به نیاز فرهنگی روستای خشک آبخور امسال برای اولین بار یک گروه از خواهران جهادگر به مدت هفت شبانه روز در این روستا جهت مسائل فرهنگی حضور یافتند.
ناطقی ادامه داد: گروه دیگری به صورت شبانه روزی به یکی از روستاهای دور افتاده بویین و میاندشت اعزام گردید که در این راستا جمعاً هفت گروه خواهر به این مناطق اعزام شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نجف آباد: در راستای طرح هجرت با تلاش ۱۸۰نفر از دانش آموزان، ۹مدرسه شهرستان تعمیر، رنگ آمیزی و بازسازی شد.

آخرین اخبار