اصفهان بسیج
مسئول نمايندگي ولي فقيه سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

بسیج باید مؤمن انقلابی تحویل جامعه بدهد

حجت الاسلام رضا غفاری پور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب الزمان در اولین جشنواره مالک اشترسپاه ناحیه نجف آباد که در نمازخانه این ناحیه برگزار شد؛ گفت: امروزه برخی هیئت ها مؤمن محافظه کار تحویل جامعه می دهند ولی بسیج باید مؤمن انقلابی تحویل جامعه بدهد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، وی با اشاره به روایتی از حضرت علی که می فرمایند”ما مِن حَرَکَهٍ إلاّ و أنتَ مُحتاجٌ فیها إلى مَعرِفَهٍ” گفت: حضرت علی علیه السلام می فرمایند هیچ فعّالیتى نیست ، مگر آن که تو در آن، نیازمندِ معرفت هستی و این یعنی اینکه مؤمن باید در فعالیت های خود با معرفت و شناخت حرکت کند.
حجت الاسلام غفاری پور گفت: اگر کاری بدون شناخت و معرفت انجام شود یا بی ارزش است و یا ارزش کمی دارد.
وی در همین راستا افزود: هر حرکتی در صورت داشتن ۴شرط حرکت با معرفت به حساب می آید؛ اول: انگیزه الهی دوم: داشتن برنامه سوم: مقابله با آفات حرکت چهارم: خروجی داشتن حرکت
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در ادامه خاطر نشان کرد: ریا، خودنمایی، تخلف کردن و… برخی از آفات فعالیت است که بایستی با آن ها به شدت مقابله کرد.
وی در ادامه گفت: اثر گذاری و خروجی فعالیت های بسیج یکی از شروط فعالیت با شناخت و معرفت است و باید ارزیابی کرد که بسیج در آن منطقه چه قدر تأثیرگذار و مفید بوده است.
وی تصریح کرد: بصیرت افزایی و ارتقاء سطح بینش عقیدتی، دینی و مذهبی دو کار مهم بسیج است.
حجت الاسلام غفاری پور اذعان کرد: بسیجی باید دارای ایمان قوی، عمل صالح و بصیرت عمیق باشد و بداند که پاسداری از خون شهدا چگونه است و موقعیت خود ر ا بشناسد.
وی بیان داشت: مقام معظم رهبری برای یک مدیر ۳ چیز را مهم دانستند؛ اول: برنامه داشتن دوم: اجرای خوب برنامه و سوم: استمرار برنامه
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) ادامه داد: بسیاری از مدیران برنامه و اجرای خوب دارند ولی به استمرار برنامه ها برای رسیدن به هدف نهایی توجه نمی کنند.
وی در پایان افزود: هنر شما این است که در اقشار مختلف بسیج برنامه ریزی بکنید و برنامه شما تا رسیدن به هدف نهایی استمرار داشته باشد.

آخرین اخبار