اصفهان بسیج
نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت اردستان:

«سپاه» با قدرت در برابر دشمن ایستاده است

نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان گفت: سپاه مقتدر و توانمند در برابر تمام زیاده خواهی های نظام سلطه ایستاده و شاهد پیروزی های متعدد در مقابل این ستمگران هستیم.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان،نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت اردستان در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه اردستان اظهار کرد: مردم مسلمان ایران می خواهند روی پای خود ایستاده و با عزتمندی و آزادگی زندکی کنند؛ این درسی است که در مکتب نورانی امام حسین علیه السلام آموخته ایم.

حجت الاسلام محمد حسین مسعودیان گفت:سپاه مقتدر و توانمند در برابر تمام زیاده خواهی های نظام سلطه ایستاده و شاهد پیروزی های متعدد در مقابل این ستمگران هستیم.

وی افزود: آمریکا می خواهد هر کاری که او می گوید مردم جهان انجام دهد و صدایشان در نیاید آنها دولت ها را همچون گاو شیر ده فرض کرده اند که تا شیر می دهد او را می خواهند و بعد او را ذبح می کنند.

حجت الاسلام مسعودیان با بیان اینکه نمونه هایی همچون صدام و بن علی در تاریخ زیاد داریم، تصریح کرد: نظام سلطه برای نظام جمهوری اسلامی همین را می خواهد اما جمهوری اسلامی آمده تا این سیستم را که این ها در دنیا ایجاد کردند ازبین ببرد.

ماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت اردستان تصریح کرد: وقتی زیر نظر نظام سلطه نرفتیم مشخص است که شروع به اقدام کردن علیه ما خواهند کرد و فعالیت هایی را بصورت روزانه و سالیانه برنامه ریزی می کنند.

وی دشمنی استکبار با نظام، کشور ما و مردم را سر همین مسائل می داند که نباید ما آزادی داشته باشیم و باید در سیستمی که آنها می گویند فعالیت کنیم و این رابطه ای است که در دنیا دارند تعریف می کنند.

حجت الاسلام مسعودیان همچنین تاکید کرد: دشمن از ابتدای انقلاب هر چند وقتی شروع به دسیسه کردن می کند و یکی از این دسیسه هایی که امروز دارند انجام می دهند تهدیدهایی است که توسط ترامپ انجام می شود.

وی اعلام کرد: روز به روز شکستن استخوانهای دشمن توسط اسلام به گوش می رسد و با فشارهای اقتصادی که به کشور می آورند و امروز هم سپاه توانمند که با الگو گیری از رهبر و اجرا کردن اقتصاد مقاومتی توانسته بخشی از تحریمها را جبران کند به آن حمله می کنند، به دنبال کم شدن فشارها بر خود هستند.

حجت الاسلام دهشیری گفت: آمریکا داعش را به وجود آورد و سپاه دارد سفره داعش را در منطقه بر می چیند و از همین امر عصبانی هستند.

انتهای پیام/فرخی

آخرین اخبار