اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه سپاه اردستان:

دشمنان از ولایت فقیه هراس دارند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: دشمنان از ولایت فقیه می ترسند و تا زمانی که آن را حفظ کنید کاری از پیش نخواهد برد و بدانید دشمن بیدار است و سعی در بر هم زدن وحدت ما دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ فخرل، روز گذشته در مراسم زنگ ایثار و شهادت در مدرسه شهید فهمیده اردستان اظهار کرد: والدین سعی کنند دانش آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کرده و ضمن پایبندی به دین خود آن را حفظ کنند.

این مسئول نظامی، گفت: دانش آموزان بدانند که فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از ایثار و شهادت طلبی حضرت امام حسین علیه السلام است که ما با آن آشنا هستیم.

وی افزود: سعادت و خوشبختی فرزندانمان در این راه است که اگر فرهنگ شهادت را یاد فرزندانمان ندهیم در دوران زندگی خود همه چیز را از دست خواهند داد.

سرهنگ فخرل تصریح کرد: امنیت امروز جامعه اسلامی ما مدیون زحمات مادرانی است که فرزندانشان همچون شهید فهمیده روبروی استکبار جهانی مقاومت کرده و به شهادت رسیدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان خاطرنشان کرد: دشمن به قول خودش می خواست کشور گشایی کند و به خود خیلی مغرور بود اما با استقامت افرادی همچون شهید فهمیده نتوانست موفق شود.

سرهنگ فخرل با هشدار به دانش آموزان نسبت به پایبندی به حول محور ولایت افزود: حول محور ولایت فقیه دین خود را حفظ کنید تا دشمن نتواند به شما حمله کند.

وی تصریح کرد: دشمن از ولایت فقیه می ترسد و تا زمانی که آن را حفظ کنید کاری از پیش نخواهد برد و بدانید دشمن بیدار است و سعی در بر هم ریختن اتحاد ما دارد، لذا ضمن درس خواندن پشتیبان ولایت فقیه باشید.

مدیر آموزش و پرورش اردستان در ادامه مراسم اظهار کرد: بسیج از یادگارهای امام راحل بوده و یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی همین تشکیل بسیج است.

عیسی شفیعی گفت: هر روز برای ما بسیج است و امروز که بصورت نمادین برگزار شده در واقع تجلیل از شهید فهمیده نوجوان بسیجی بوده است.

وی افزود: وقتی امام خمینی(ره) شهید فهمیده را رهبر خود خطاب می کند باید بدانیم که فلسفه ایثار و شهادت خیلی عظمت دارد و شما با درس خواندن آینده انقلاب را رقم خواهید زد.

آخرین اخبار