اصفهان بسیج
بیانیه به مناسبت یوم الله 13؛

بیانیه بسیج فرهنگیان استان اصفهان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

ما فرهنگیان بسیجی استان اصفهان در این برهه حساس با حفظ هشیاری و ارتقاء بصیرت در مواجهه با توطئه‌های جدید استکبار جهانی، ضمن ابراز نفرت و انزجار خود از شیطان بزرگ، یوم الله ۱۳ آبان را به عرصه حماسی برای تحقق شعار مرگ بر آمریکا و تجدید پیمان با آرمانهای استکبار ستیزانه امام امت، شهدای عزیزی همچون شهید حججی‌ها که حجتی شدند برای ملت غیور ایران اسلامی بدل می کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یانیه ای صادر کرد . متن بیانیه بدین شرح است:

       تبعید حضرت امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال۴۳ به علت اعتراض به لایحه ننگین و شرم آور کاپیتولاسیون و مصونیت مستشاران آمریکایی، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی در سال ۵۷ توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران درسال ۵۸ به دست دانشجویان مسلمانان پیرو خط امام ره، خاطرات الهام بخشی هستند که در ۱۳ آبان ماه هر سال ضمن یادآوری جنایت ها، خیانت ها و خباثت های آمریکا، استقلال طلبی، آزادی خواهی و اسلام جویی ملت ایران و مقاومت نظام اسلامی برابر شیطان بزرگ را فراروی آحاد جامعه بویژه نسل جوان قرار می دهد.

یوم الله ۱۳ آبان هر سال، یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی و عدالت گستری بت شکن زمان، حضرت امام خمینی(ره) علیه سلطه آمریکای جهانخوار و تبعید ایشان است که با عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان عزیزی که در مقابل دانشگاه تهران بدست نظامیان رژیم منحوس پهلوی، مظلومانه به شهادت رسیدند، آغشته گردید. این روز صرفاً یک رویداد تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار است که در هر کدام از رخدادهای آن مصادیقی از پایداری، فداکاری، مقاومت اسلامی و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان، استکبار و نظام سلطه از سوی ملت مجاهد و غیور ایران اسلامی وجود دارد.

آنچه مسلم است اینکه، شیطان بزرگ و دشمنان ایران اسلامی هیچگاه از پای ننشسته اند و هر روز با ترفندی قصد سد راه ملت بزرگ ایران در رسیدن به قله‌های رفیع عزت و سعادت را دارند. اما غافل از اینکه توطئه‌های آن‌ها یکی پس از دیگری با رهبری های حکیمانه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خنثی می‌شود و دستاوردی جز افزایش نفرت و انزجار ملت مسلمان ایران از آمریکا و هم پیمانانش و استحکام روز افزون شعار مرگ بر آمریکا نداشته است، بویژه اینکه؛ سخنرانی سخیف و مضحک رئیس جمهور آمریکا برعلیه ملت قهرمان و آزاده ایران اسلامی و سپاه پاسداران، موج وحدت و همبستگی را ایجاد کرده است.

صدای خرد شدن اعتماد کردن به آمریکا از زیر پای همه جهانیان باید به گوش برسد تا آمریکا هر آنچه که از استعمار مردم دنیا بدست آمده خرج مداوای استخوان‌های خرد شده اعتماد دیگران کند. شعار مرگ بر آمریکا، شعار مرگ بر استعمار و استکبار است و هیچ‌گاه از زبان‌های ما قطع نمی‌گردد. زیرا آن‌را فریضه عینی برای خود می‌دانیم.

ما فرهنگیان بسیجی استان اصفهان در این برهه حساس با حفظ هشیاری و ارتقاء بصیرت در مواجهه با توطئه‌های جدید استکبار جهانی، ضمن ابراز نفرت و انزجار خود از شیطان بزرگ، یوم الله ۱۳ آبان را به عرصه حماسی برای تحقق شعار مرگ بر آمریکا و تجدید پیمان با آرمانهای استکبار ستیزانه امام امت، شهدای عزیزی همچون شهید حججی‌ها که حجتی شدند برای ملت غیور ایران اسلامی بدل می کنیم و فریاد مرگ بر استکبار را به گوش جهانیان رسانده و در راه استقلال این مرز و بوم و مبارزه عملی با سلطه جویی استکبار جهانی و همچنین آموزش فرهنگی مقابله با استکبار جهانی به دانش‌آموزان و آینده‌سازان کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

آبان ماه ۱۳۹۶

آخرین اخبار