اصفهان بسیج
مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه نجف آباد در آيين تکریم و معارفه سرمربی حوزه امام حسین(ع):

بسیج درخت انسانیت است که میوه های آن بصیرت،اخلاص و آزادگی است

با حضور مسئول تربیت و آموزش سپاه ناحیه نجف آباد مراسم تکریم و معارفه سر مربی حوزه امام حسین علیه السلام در سالن جلسات این حوزه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، در این جلسه از زحمات جناب آقای مهدی مرادی سر مربی حوزه تقدیر به عمل آمد. ایشان از اهداف تشکیل حلقه های صالحین و خروجی آن مباحثی مطرح نمودند و گزارشی از عملکرد حلقه های صالحین این حوزه اراعه شد و حجت الاسلام محمد حسین پورقاسمیان به عنوان سر مربی حوزه معرفی شدند.
حجت الاسلام حمزه حسین خانی با حضور در جمع مربیان حوزه امام حسین علیه السلام بیان نمودند که مربیان حلقه های صالحین بایستی توانمند در مسائل بصیرتی، آگاه به مسائل روز، مسلط به مبانی و اصول و دارای قدرت پاسخگویی به شبهات باشد. که این کار با یاری سرمربیان، مربیان و سرگروه ها امکان پذیر خواهد بود.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه نجف آباد افزود: محتوای حلقه های صالحین؛ مسائل اخلاقی، اعتقادی، احکام، سیره نبوی و مسائل تربیتی است. مسائل تربیتی محور اصلی حلقه های صالحین است.
حجت الاسلام حسین خانی با اشاره به اهمیت بسیج و نقش آن در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: بسیج درخت انسانیت است که میوه های آن بصیرت، اخلاص و آزادگی است و در پایان با اهداء لوح از زحمات بی شایان آقای مرادی تقدیر به عمل آمد.

آخرین اخبار