اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه:

هدف از طرح گشت بسیج محله محور، ارتقاءامنیت روانی در شهر است

جلسه تعامل و همکاری سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه و نیروی انتظامی در مورد گشت های بسیج محله محور با حضور فرماندهی ناحیه شاهین شهر و جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در سالن جلسات سپاه ناحیه شاهین شهر و میمه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ قریشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا(ع) بیان داشت:طرح گشت بسیج محله محور یکی از طرح های مهم ابلاغی است که هدف از آن ارتقاء ضریب امنیت روانی شهر می باشد.
وی افزود:لازمه اجرای خوب این طرح همکاری و تعامل خوب دور نیرو و آموزش اصولی به بسیجیانی است که قرار است دتر این طرح شرکت نمایند.
در ادامه سروان پاسدار علی قربانی مسئول معاونت عملیات ناحیه شاهین شهر و میمه ضمن خیر مقدم به رئسای کلانتری های مستقر در شاهین شهر گفت:طبق ابلاغیه شهریور ماه گشت های بسیج شکل و شمائل جدیدی به خود گرفته است ودر قالب جدیدی به نام گشت بسیج محله محور قرار گرفته است.
وی ادامه داد:طبق دستور العمل و به منظور اثر بخشی و آرامش محله ها و همکاری نیروی انتظامی و دستگاه های قضایی گشت های بسیج محله محور از روز ۵ آذر آغاز می گردد.
معاونت عملیات ناحیه شاهین شهر و میمه با تاکید بر اجرای صحیح این طرح گفت:هدف ما محقق شدن منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و افزایش رضایتمندی در جامعه و ارتقا سطح امنیت در محله هاست.
در پایان فرماندهان حوزه های بسیج و رئسای کلانتری ها به بیان نقطه نظرات خود در رابطه با این طرح پرداختند.

آخرین اخبار