اصفهان بسیج
فرمانده سپاه نطنز مطرح کرد؛

برگزاری ۶۰ برنامه شاخص در هفته بسیج در سطح شهرستان/ بسیج در عرصه های مختلف به مردم خدمت می کند

فرمانده سپاه نطنز از اجرای ۶۰ برنامه شاخص در هفته بسیج در شهرستان خبر داد و گفت: نشست های فرهنگی و سیاسی، تجمع حلقه های صالحین با نام میقات صالحین، برنامه های ورزشی، رژه موتوری، دیدار با خانواده های معظم شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، برنامه های تربیتی و برگزاری همایش شکوه مقاومت از مهم ترین این برنامه ها خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ دوم پاسدار حسین آقادوستی صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه شهرستان که به مناسبت هفته بسیج در محل سپاه ناحیه نطنز برگزار شد با تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان اظهار کرد: هر کس برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و نظام زحمت بکشد و در این راه دغدغه داشته باشد بسیجی نام دارد و این موضوع نیز در بیانات رهبر معظم انقلاب مورد تاکید قرار گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز با اشاره به برگزاری جلسه های مقدماتی برای اجرای برنامه های متنوع در هفته بسیج در سطح شهرستان، افزود: تمام تلاش خود را به کار گرفته تا برنامه ها با کیفیت مناسب و در خور شان این هفته برگزار شود و در این راه از همه مردم و مسئولان و به خصوص بسیجیان می خواهیم تا به مانند سال های گذشته مجموعه سپاه را در اجرای هر چه بهتر برنامه ها یاری کنند.

وی تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان نطنز در هفته بسیج برگزار می شود که این برنامه ها در سطح شهرها و روستاها و در حوزه های گوناگون اجرا می شود.

آقادوستی از اجرای ۶۰ برنامه شاخص در هفته بسیج در شهرستان خبر داد و گفت: نشست های فرهنگی و سیاسی، برگزاری نهضت های روشنگری، تجمع حلقه های صالحین با نام میقات صالحین، برنامه های ورزشی، رژه موتوری، دیدار با خانواده های معظم شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، برنامه های تربیتی و برگزاری همایش شکوه مقاومت از مهم ترین این برنامه ها خواهد بود.

وی با بیان این که بسیج در عرصه های گوناگون به نظام، مردم و انقلاب خدمت می کند، تصریح کرد: برقراری گشت های محله محور بسیج در حوزه تقویت امنیت پایدار، اجرای برنامه های تربیتی با عنوان شجره طیبه صالحین در مساجد و خانه ها، برگزاری برنامه های روشنگری در حوزه مسائل اجتماعی و آسیب های اجتماعی، خدمت رسانی در عرصه جهاد سازندگی و تکمیل و بازسازی خانه های محرومان از جمله فعالیت های سپاه نطنز در حوزه های مختلف بوده است.

فرمانده سپاه نطنز همچنین از کمک به دانش آموزان بی بضاعت و محروم جامعه، محرومیت زدایی در روستاهای شهرستان در ساخت مساجد و تجهیز بخش هایی از آن، آگاهی رسانی به خانواده ها در عرصه آسیب های فضای مجازی و تهدیدهای نرم دشمن، به عنوان دیگر فعالیت های سپاه ناحیه نطنز عنوان کرد.

وی با بیان این که یکی از مأموریت‌های اصلی بسیج توجه ویژه به تاکید های رهبر معظم انقلاب در حوزه اقتصاد مقاومتی است، بیان کرد: اجرای طرح‌ های اقتصاد مقاومتی با ایجاد کارگاه‌های کوچک و زودبازده به‌ منظور افزایش تولید و ایجاد امنیت غذایی و ایجاد فعالیت‌ های صنایع تبدیلی و نیز کمک به ایجاد اشتغال در خانواده همواره یکی از اهداف بسیج سازندگی سپاه نطنز بوده و در این راه گام های اساسی نیز برداشته شده است.

آقادوستی افزود: حضور تعدادی از نیروها در جبهه های مقاومت در نبرد با داعشی ها و تکفیری ها و همچنین اعزام نیرو در فواصل مختلف به جنوب شرق کشور برای کمک به تامین امنیت در آن مناطق از جمله فعالیت ها در عرصه امنیتی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: محور اصلی برنامه های امنیتی خارج از شهرستان بر عهده گردان امام حسین علیه السلام بوده است.

آخرین اخبار