اصفهان بسیج
جانشین فرماندهی سپاه اصفهان:

مردم فارغ از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی پای انقلاب ایستاده‌اند

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، گفت: مردم فارغ از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی پای انقلاب ایستاده‌اند و با تمام توان و ظرفیت خود در ابعاد و موضوعات مختلف در خدمت نظام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سردار مجتبی فدا، عصر چهارشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای بسیج اصفهان، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه ربیع‌الاول، آغاز هفته بسیج، پیروزی جبهه مقاومت و نابودی شجره ملعونه داعش، اظهار کرد: امام‌ خمینی(ره) ۳۸ سال پیش در چنین روزهایی نهالی به نام بسیج کاشتند و امکانی را فراهم کردند که مردم و اقشار مختلف هر کس به فراخور توانایی‌های خود نقش‌آفرین باشند.

وی افزود: در اوایل انقلاب فعالیت‌های بسیج نظامی بود اما امروز به برکت مقام معظم رهبری و ظرفیت‌های مختلفی که ایجاد شده بسیج در ابعاد گوناگون و در اقشار مختلف نقش و اثرگذاری ویژه‌ای دارد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، تصریح کرد: در این نمایشگاه دستاوردهای بسیج استان اصفهان، تنوع فعالیت‌ها و مأموریت‌های بسیج برای بازدید عموم مردم به نمایش گذاشته شده و این ظرفیت نیز وجود دارد که این نمایشگاه را در محل بزرگ‌تری مثل محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان هم برپا کرد که همه مردم از آن استفاده کنند.

وی در ادامه گفت: بخشی از عملکرد و ظرفیت بسیج به مدت ۱۰ روز در این مکان به نمایش گذاشته می‌شود.

سردار فدا، با بیان اینکه ما فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ قناعت و چشم نداشتن به بیگانگان و فرهنگ فداکاری را در این نمایشگاه در معرض دید مردم قرار دادیم، خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم ظرفیتی را ایجاد کنیم که مردم با پایبندی به این اصول فرزندان خود را در سنین مختلف با حضور در بسیج توانمند و قوی کنند و در امتداد فرمایشات امام (ره) و مقام معظم رهبری قدم بردارند.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولانی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند به شعار “ما می‌توانیم”  و استقامت در برابر دشمن پی می‌برند، تصریح کرد: ثمره مقاومت و ایستادگی مردم دیروز پس از شش سال مشاهده شد و به همه اثبات شد ثمره زیر بار زور نرفتن و مقاومت پیروزی است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم به مسئولان بگوییم مردم و بسیجیان همواره در صحنه هستند، خاطرنشان کرد: مردم ظرفیت‌هایی در زمینه کمک و رفع چالش‌های موجود در کشور دارند که باید از آن‌ها استفاده کرد و به عبارت دیگر منبع کمک به مسئولان مردم هستند.

وی خاطرنشان کرد:  مردم فارغ از هرگونه جناح‌بندی‌های سیاسی پای انقلاب ایستاده‌اند و با تمام توان و ظرفیت خود در ابعاد و موضوعات مختلف در خدمت نظام هستند که به طور مثال امروز حدود ۱۰۰ نفر از بسیجیان اصفهان در منطقه زلزله‌زده کرمانشاه مشغول کمک‌رسانی به مردم هستند.

این مقام نظامی در سپاه اصفهان، گفت: همه غرفه‌های موجود گوشه‌ای از فعالیت‌های یک پایگاه بسیج در یک مسجد را نشان می‌دهند و در واقع هر غرفه نشان می‌دهد یک پایگاه بسیج محل رشد و افزایش توانمندی‌های مختلف در عرصه‌های علمی، اقتصاد مقاومتی، مقابله با جنگ نرم، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، توانمندسازی و به‌روزرسانی توان افراد بسیج در راستای شناسایی و معرفی شجره طیبه بسیج است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار