اصفهان بسیج
جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه صاحب الزمان(ع) اصفهان:

تفکر بسیجی موجب شکست داعش در منطقه شد

جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه صاحب الزمان(ع) اصفهان با بیان اینکه تفکر بسیجی توانست داعش را شکست دهد، گفت: جنگ امروز جنگ فرهنگی است که باید تک تک بسیجیان هوشیار باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، حجت الاسلام مهدی رنجبر شامگاه چهارشنبه در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در امامزاده موسی(ع) اردستان اظهار کرد: بسیجی زمانی بسیجی است که در صف اول نماز جماعت باشد و نمازش را اول وقت بخواند.

وی افزود: تفکر بسیجی توانست داعش را شکست دهد و جنگ امروز جنگ فرهنگی است که باید تک تک بسیجیان هوشیار باشند.

جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه صاحب الزمان(ع) اصفهان گفت: داعش فکر نمی کرد تفکری همچون بسیج بتواند آنها را شکست دهد.

حجت الاسلام رنجبربا بیان اینکه دشمن هم خود متوجه شده که بمباران و جنگ مسلحانه کارایی ندارد، تصریح کرد: لذا با جنگ فرهنگی تصمیم گرفته بی حیایی را وارد کرده تا افرادی همچون شهید حججی نتوانند رشد کنند.

وی تاکید کرد: ما که می خواهیم با دشمن بجنگیم باید ابزار دشمن را بشناسیم تا بتوانیم با آن مقابله کنیم؛ ابزار دشمن زر، زور و تزویر است که باید به آن توجه داشته باشیم.

جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه صاحب الزمان(ع) اصفهان خاطرنشان کرد: ترفندهایی که دشمن انجام می دهد از زمان پیغمبر اسلام تا کنون ادامه داشته و تمامی ندارد.

حجت الاسلام رنجبربا اشاره به این جمله که تفکر بسیجی نباید طمع به دنیا داشته باشد افزود: تلاش کنیم تا روزی از تمام تحریم ها رهایی پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: بسیحیان ثابت کردند می توانند اگر به خدا توکل کنند بر همه مشکلات پیروز شوند، لذا دشمن امروزه با تزویر وارد شده که باید مواظب فریب آنها باشیم.

جانشین معاونت تعلیم و تربیت سپاه صاحب الزمان(ع) اصفهان اعلام کرد: قدرت مردم از هر سلاحی برنده تر است و تا مردم در صحنه باشتد تسلیم ترفند دشمن نخواهیم شد.

حجت الاسلام رنجبرگفت: بصیرت قطب نمای هر فردی است که می خواهد در راه اسلام حرکت کند و حق و باطل را تشخیص دهد که برای این امر باید پیرو ولی فقیه خود باشد.

وی اتحاد و انسجام را یکی از نشانه های بزرگ پیروزی دانست و افزود: بسیج توانسته در تمام عرصه ها همچون محرومیت زدایی، حوادث طبیعی، نظامی و اقتصادی آمادگی کامل خود را حفظ کند.

آخرین اخبار