اصفهان بسیج
به مناسبت هفته بسیج ؛

نقش بسیج در ایجاد امنیت پایدار در جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی

مرتضی عمو مهدی؛ در جلسه ی تعامل ناحیه مقاومت بسیج ، نیروی انتظامی و دستگاه قضا به نقش بسیج در ایجاد امنیت پایدار در جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مانند سرقت و … مطرح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ پاسدار مرتضی عمو مهدی ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهی نیروی انتظامی و فرماندهان کلانتری های شهرستان کاشان در خصوص شرکت در جلسه ی تعامل ناحیه مقاومت بسیج ، نیروی انتظامی و دستگاه قضا به نقش بسیج در ایجاد امنیت پایدار در جامعه و پیشگیری از آسیب های اجتماعی مانند سرقت و …. اشاره کردند. ایشان ضمن بیان تاریخچه ی تشکیل داعش در سوریه و عراق به نقش بسیج مردمی کشور های اسلامی در پیروزی جبهه مقاومت بر استکبار جهانی اشاره کرده و اذعان داشت با توجه به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند : ((تاکید میکنم که از کید دشمن غفلت نشود . آن هایی که با سرمایه گزاری سنگین این توطئه شوم را تدارک دیده بودند آرام نخواهند نشست سعی خواهند کرد آن را در بخشی دیگر از این منطقه و یا به شکلی دیگر دوباره به جریان افکند.)) باید به توان عظیم بسیج و بسیجی در کشور توجه کرده و از این ظرفیت در همه ی جهات بخصوص کمک به تامین امنیت استفاده کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت : همکاران ما در نیروی انتظامی به مراتب انسان های مومن ومجاهدتر از پاسداران هستند زیرا ما پاسداران در محیطی پاک و با بسیجیانی دلسوز و انقلابی سروکار داریم اما نیروی انتظامی با توجه به گستردگی فعالیت خود در بحث امنیت و مواجهه با متخلفان جامعه توانسته است علاوه بر انجام وظیفه ی به بهترین نحو ، روحیه ی معنوی و انقلابی خود را نیز حفظ کند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان نیز ضمن تبریک هفته بسیج به همه سبزقامتان ناحیه مقاومت بسیج کاشان ابراز داشت : در کمتر شهرستانی این میزان تعامل و همکاری بین دستگاه های نظامی وجود دارد . ما از پشتیبانی خوب ، محکم و مقتدرانه دستگاه قضا نیز برخوردار هستیم. با توجه به ازدیاد گردشگران داخلی و خارجی و تراکم بالای جمعیت در شهرستان کاشان و همچنین برگزاری بالای مراسمات ملی مذهبی در شهرستان کاشان توانسته ایم امنیت خوب و قابل قبولی را در شهرستان به وجود بیاوریم اما این کار مستلزم همکاری همه ی دستگاه ها به ویژه همکاری سپاه و بسیج در تامین امنیت است.

آخرین اخبار