اصفهان بسیج

آزمون مهارت آموزی کارکنان وظیفه سپاه صاحب الزمان(عج) برگزار شد

معاون نیروی انسانی سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان، گفت: آزمون های مهارت آموزی کارکنان وظیفه استان با همکاری سپاه استان و سازمان فنی حرفه ای، به عنوان متولی از سوی وزارت کار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، سرهنگ منصور رضایی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: براساس تفاهم نامه ای که بین ستاد کل نیرو های مسلح و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شده است، آزمون های مهارت آموزی کارکنان وظیفه استان با همکاری سپاه استان و سازمان فنی حرفه ای استان به عنوان متولی از سوی وزارت کار برگزار شد.

معاون نیروی انسانی سپاه صاحب الزمان(عج) ادامه داد: این آزمون ۲۳ دی ماه با حضور ۷۰ درصد از نیروهای وظیفه دارای شرایط در دو طیف برگزار شد.

وی افزود: طیف اول نیروهایی هستند که مهارت های لازم را دارند که پس از شرکت در آزمون های علمی و عملی مدرک فنی حرفه ایی را دریافت می کنند و طیف دیگر نیرو هایی که مهارت خاص را ندارند و پس ثبت نام بر اساس علاقمندی در دوره های آموزشی شرکت خواهند کرد.

رضایی گفت: در حال حاضر بر اساس اولویت بندی در پنج رده از سپاه استان از جمله گلپایگان، نایین، مبارکه ،چادگان و مرکز آموزش امام علی(ع) با همکاری سازمان فنی حرفه ای شهرستان ها در حال برگزاری است.

وی خاطر نشان کرد: این آزمون ها مطابق با دستور العمل های قرارگاه مهارت افزایی کارکنان وظیفه ستاد کل نیرو های مسلح به صورت ادواری در بهمن و اسفندماه نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار