اصفهان بسیج
تجلیل اعضای شورای هیئات مذهبی؛

سپاه بازوی انقلاب بوده و هست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان در نشست صمیمی اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان با کارکنان ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت : از خدمات ارزشمند و کم نظیر سپاه در طول حیات انقلاب اسلامی تشکر میکنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان، حجه الاسلام حسینی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان در نشست صمیمی اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان با کارکنان ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت : از خدمات ارزشمند و کم نظیر سپاه در طول حیات انقلاب اسلامی تشکر میکنیم.
وی افزود : سپاه بازوی انقلاب بوده و هست . در طول این سالها اگر پیروزی شامل ما شده به خاطر حضور سپاهیان و بسیجیان و نیروهای مسلح بوده است. ما آمده ایم که اعلام کنیم همه ما در کنار شما و با شما هستیم .
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان در این مراسم گفت : ما به همه ایثارگران ،جانبازان ، خانواده شهداء و آزادگان بدهکاریم ، نباید فراموش کنیم مردم مطالبات دارند . ما به عنوان پاسدار انقلاب اسلامی اول وظیفه داریم مدافع مردم باشیم . ما وظیفه داریم از همه مردم بایت حمایت از انقلاب تشکر کنیم و دستشان را ببوسیم.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کشان در حاشیه این نشست خاطر نشان کرد : امروز رسالت همه ما روشنگری است . خاصیت فتنه غبار آلود بودن آن است . فرصت مناسبی است که برای همه در مورد فتنه روشنگری شود هیئات مذهبی روشنگری پیرامون فتنه اخیر را فراموش نکنند.
در پایان نیز اعضای شورای هیئات مذهبی و هیئت داران شهرستان با دادن شاخه گل به کارکنان ناحیه مقاومت بسیج کاشان از زحمات آنان در برقراری نظم و کمک به تامین امنیت شهرستان تشکر کردند.

آخرین اخبار