اصفهان بسیج
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج):

دشمنان در فتنه اخیر با مدیریت فضای مجازی در صدد توطئه بودند/ هوشیاری مردم نقشه های دشمن را خنثی کرد

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، گفت: در فتنه اخیر مشاهده کردید، که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، چگونه با مدیریت فضای مجازی در صدد توطئه بودند اما با هوشیاری مردم نقشه های شوم آن ها خنثی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ به نقل از چادگان نا، آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چادگان، بعداز ظهر امروز، با حضور جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج)، ائمه جمعه و جماعت ،فرماندار، اعضاء شورای تأمین، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج چهار شهرستان غرب استان، بسیجیان و دیگر مسئولان شهرستان در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج چادگان برگزار شد.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) در این مراسم با بیان این که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، گفت: همان طور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دیدار با مردم قم فرمودند: دشمن در طی ۴۰ سال گذشته، پاتک های مختلفی را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زده و دریغ هم نکرده است.

سردار مجتبی فدا، با اشاره به همراهی مردم با نظام و مشارکت در عرصه های مختلف، تصریح کرد: همراهی و مشارکت مردم با مسئولان نظام، یک فرصت اساسی برای حفظ و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که این موضوع باعث شده، کشور را از توطئه های دشمنان حفظ کند.

وی افزود: برای پیروزی و حفظ یک انقلاب در هر کشوری، به سرزمین، حکومت و مردم نیاز است.

سردار فدا خاطر نشان کرد: در فتنه چند وقت اخیر مشاهده کردید که دشمنان چگونه با مدیریت فضای مجازی در صدد توطئه بودند و با هوشیاری مردم و ملت نقشه های شوم آن ها خنثی شد.

وی تأکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران از اول انقلاب تاکنون، جنگ تحمیلی، ترور سران نظام، اشغال لانه جاسوسی آمریکا، تحریم های اقتصادی، آشوب و فتنه های مختلف و برنامه های دیگری را به مردم ما تحمیل کرده اند.

سردار فدا با باشاره به این که، دشمنان امروزه هم در عرصه های فرهنگی و جنگ نرم، همه اقدامات و تاکتیک های خود را به کار گرفته اند گفت: هدف اصلی آن ها، سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان این که آمریکایی های و دشمنان غربی ما، به جمع بندی رسیدند که ظرفیت و ذخیره ی، نیروی تمام نشدنی انقلاب اسلامی ایران، همانا مردم هستند افزود: دشمن می خواهد خانواده های معظم شهدا و شهدای مدافع حرم، ایثارگران، بسیجیان همیشه در صحنه و مردمی که از جان و هستی خودشان برای ولایت، نظام، انقلاب می گذرند از این کشور اسلامی بگیرد.

سردار فدا بیان کرد: دشمنان اولین جایی که برای جدا کردن مردم از نظام، انقلاب و رهبری پیش بینی کرده اند، کانون گرم خانواده های ایرانی است که نمونه اقدامات آن ها ماهواره، اینترنت، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.

وی دومین مکان هایی که دشمن برای سرنگونی نظام انقلاب اسلامی برنامه ریزی کرده را مراکز آموزشی، آموزش و پرورش و دانشگاه ها دانست.

سردار فدا تصریح کرد: دشمنان در این خصوص ظرفیت ها و عوامل مختلفی را پای کار آورده اند که وقتی دانش آموز و دانشجوی ما با فطرت و ظرفیت ایمانی وارد دانشگاه می شود، از این مراکز عالی یک انسان بی دین، بی انگیزه و دارای شبهه خارج شود.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) افزود: سومین مرحله ای که در آن برنامه ریزی می کند، اسطوره سازی و الگو سازی است، که دشمنان با هجمه تبلیغات سنگین و فراموش سپردن ارزش ها و اسطوره های اسلامی و انقلابی ما، سعی در اسطوره های غربی دارند.

سرهنگ منصوری، فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج چادگان در ادامه مراسم، گزارش عملکردی را از خدمات انجام گرفته در طول مدت خدمت خود ارائه کرد و گفت: برای رفع مشکلاتی همچون، بیکاری، ضعف در بنیه اقتصادی، تک محصولی بودن، کمبود روحانی در بخش چنار رود، ضعف در مهارت های زندگی، گسترش مواد مخدر  شهرستان، اقدامات خوبی صورت گرفته است.

فرماندار چادگان در ادامه مراسم گفت: در یک سال گذشته، اقدامات مطلوب و ارزنده ای در مقوله خدمات رسانی و محرومیت زدایی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه چادگان صورت گرفته که قابل تقدیر است.

مهدی اسدپور با اشاره به نقش و اهمیت بسیج در میدان‌های مختلف اظهار کرد: بسیج، پیشگاه در عرصه‌های دفاع از انقلاب اسلامی است و انقلاب، بهترین ثمره وجود بسیج بوده و اگر بسیجیان نبودند، امروز چیزی به عنوان انقلاب اسلامی و کشوری مستقل همچون ایران وجود نداشت.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید ناحیه مقاموقت بسیج چادگان افزود: برای اهمیت بسیج در گذشته، همین بس، که وجود نظام ما از بسیج است و این نیرو و تفکر است که می‌تواند از انقلاب اسلامی پاسداری کند.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج چادگان هم در این آئین گفت: وظیفه سپاه، حراست و نگهداری از انقلاب است و وظیفه ما بسیجیان، خطیرتر است که باید به دستور مقام معظم رهبری(مدظله العالی) آتش به اختیار باشیم و طبق فرمایشات ایشان اگر نقشه راه نداشته باشیم به بیراهه خواهیم رفت.

محمدمهدی ملیانی با بیان این که، برنامه‌ها در بسیج را با تمام توان ادامه خواهیم داد، بر هوشیاری بسیجیان تاکید کرد و افزود: راهبرد دشمن نفوذ در انقلاب اسلامی است و میدان امروز نیاز به مراقبت دارد.

در پایان مراسم از زحمات فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج چادگان، سرهنگ دوم پاسدار علیرضا منصوری در طول خدمت ۱۸ماهه در این شهرستان تقدیر و سرهنگ پاسدار محمدمهدی ملیانی به سمت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه در این شهرستان معرفی شد.

سرهنگ ملیانی پیش از این جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چادگان بوده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار