اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک:

باید از دستاورد های انقلاب اسلامی صیانت شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک گفت: باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت شود و امید به آینده در دل های مردم زنده نگه داشته شود و از القای ناکارامدی نظام که خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی است پرهیز کرد.

گبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ سرهنگ محمدرضا تاج الدین در مراسم گرامیداشت سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی، گفت: این روز‌ها شبهاتی در مورد عملکرد نظام در طول انقلاب مواجه هستیم که پایه و اساسی ندارد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک با بیان این که خدمات نظام جمهوری اسلامی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، افزود: توسعه زیرساخت‌های کشور در سال‌های پس از انقلاب افزایش چشمگیری داشته است به صورتی که تولید برق ۱۴ برابر شده است و تولید محصولات پتروشیمی ۳۰ برابر افزایش داشته است.
وی خاطرنشان کرد: دستیابی به فناوری هسته ای، رشد علمی بسیار بالای کشور، پیشرفت در المپیاد‌های علمی و بالا رفتن چشمگیر وضعیت بهداشت و درمان در زمان جمهوری اسلامی است که عل رغم تحریم‌های ظالمانه شکل گرفته است.
سرهنگ تاج الدین تصریح کرد: همین که نوع حکومت از پادشاهی به جمهوری اسلامی تغییر کرده است و مردم در تصمیم گیری برای کشور سهیم هستند، بزرگترین دستاورد نظام اسلامی است.
وی افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران به حدی رسیده است که در منطقه حرف اول را می‌زند و سفره داعش را در سوریه و عراق بر می‌چیند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خوروبیابانک خاطرنشان کرد: باید از دستاورد‌های انقلاب اسلامی صیانت شود و امید به آینده در دل‌های مردم زنده نگه داشته شود و از القای ناکارامدی نظام که خیانت بزرگی به جمهوری اسلامی است پرهیز کرد.

آخرین اخبار