اصفهان بسیج

تفکر بسیجی را باید زنده نگه داریم و ترویج کنیم

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نجف آباد سرهنگ مهدی ساعی در گردهمایی مسئولین نظارت حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج نجف آباد گفت: شهدا نقش خودشان را بسیار زیبا ایفا کردند و رزمندگان بسیار زیبا نقش آفرینی کردند و گرانمایه ترین سرمایه زندگی عمرشان را تقدیم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ وظیفه ما امروز سنگین است و هرچه جلوتر می رویم پیچیده تر و دشوار تر خواهد شد لذا پایه تفکر بسیجی که بر اساس بصیرت و احساس مسئولیت بنا نهاده شده است را باید زنده نگه داریم و ترویج کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نجف آباد با اشاره به توطئه های دشمنان انقلاب گفت: دشمنان و مستکبران از پیروزی انقلاب اسلامی ناخوشایند و ناراحت هستند لذا از ابتدای انقلاب تاکنون با هر ترفند و حیله ای که توانستند در صدد ضربه زدن به این انقلاب بوده اند.
وی افزود: دشمنان چالش های زیادی را از اول انقلاب تاکنون برای کشور بوجود آورده اند که نمونه ای از آن جنگ تحمیلی ۸ساله بود که به لطف خدا از این چالش به خوبی عبور کردیم.
ساعی در ادامه خاطرنشان کرد: در جنگ تحمیلی کشورهای دنباله رو غرب با غرب همکاری کردند. در این جنگ در واقع تمام دنیا با ما می جنگید.
وی ادامه داد: در دهه۷۰ ما مواجه شدیم با یک سری آدم های ریزشی و تجدید نظر طلب و قدرت طلب که این هم یکی دیگر از چالش های انقلاب بود و خروجی آن فتنه۷۸ شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نجف آباد افزود: دشمن در همه توطئه ها شکست خورده و جمهوری اسلامی پیروز و روز به روز پیشرفت کرده است و از موفقیت های انقلاب اسالمی و نفوذ ما در منطقه بسیار عصبانی است.
وی گفت: دشمن به دلیل شکست های پی در پی در صدد فتنه دیگری درآمد که خروجی آن فتنه۸۸بود. با درایت و رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری و حضور با بصیرت مردم در سرار کشور در ۹دی؛ نقشه های دشمن در فتنه۸۸ نقش بر آب شد.
ساعی در رابطه با فتنه اخیر گفت: دشمن با سوء استفاده از شبکه های اجتماعی و سیاه نمایی در در صدد فتنه جدیدی بود البته مشکلاتی است که مسئولین باید پاسخگوی این مشکلات باشند و در راه خدمت به مردم و اعتلای جمهوری اسلامی گام بردارند.
ساعی در پایان گفت: ما بسیجیان که امروز می خواهیم جا پای شهدا بگذاریم باید احساس مسئولیت و بصیرت خود را در دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب نشان بدهیم.
در این جلسه پیکر مطهر شهید مدافع حرم شهید سیدیاسین حسینی از شهدای لشگر فاطمیون در جلسه حضور داشت و حاضرینبا این شهید وداع کردند. این شهید بزرگوار پنج شنبه۱۹بهمن ماه ساعت ۱۵ در نجف آباد تشییع می شود.

آخرین اخبار