اصفهان بسیج
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه پاسداران خبرداد؛

توانمندسازی پاسداران و بسیجیان در عرصه های هنری/ ایجاد شبکه فرهنگ یاران در سپاه پاسداران

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه پاسداران گفت: شبکه فرهنگ یاران در سپاه پاسداران تشکیل شده است که بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۰ نفر عضو دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ سردار حسین محبی در حاشیه ششمین جشنواره فرهنگی، هنری سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صدای هنر از دیگر صداها تاثیرگذارتر هستند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای ماندگار کردن خود در عرصه های جهانی و رساندن حرف خود به مردم جهان نیاز دارد تا از این زبان هنر استفاده کند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به توانمندسازی پاسداران، بسیجیان و نیروهای انقلابی برای انجام کارهای هنری خود، تصریح کرد: سپاه در زمینه حمایت از فعالیت های هنری مردمی سازمانی و فردی موفق عمل کرده است و نمونه آن در جشنواره فجر امسال توسط آقای حاتمی کیا بیان شد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران تاکنون از فیلم های سینمایی زیادی حمایت کرده است، عنوان کرد: حمایت های مالی، حقوقی، تجهیزات و ارائه اسناد انقلاب اسلامی از جمله برنامه های سپاه پاسداران در کمک به تهیه آثار هنری است.

سردار محبی با اشاره به کارگاه هایی که برای توانمندسازی نیروهای پاسدار و بسیجی برگزار می شود، عنوان کرد: از جمله این کارگاه ها، همین کارگاه هایی است که در حاشیه جشنواره امسال در دانشگاه امیرالمونین(ع) با حضور اساتید مجرب کشوری برگزار شد.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه پاسداران در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با توزیع آثار تولیدشده در خارج از سپاه، عنوان کرد: در حال حاضر برنامه ای برای توزیع این تولیدات در جامعه نداریم، اما این تولیدات در مجموعه خود سپاه پخش خواهد شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما در رابطه با تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: ما در زمینه درون سازمانی، شبکه فرهنگ یاران در سپاه پاسداران تشکیل شده است که بالغ بر ۱۰ هزار و ۷۰ نفر عضو دارد.

سردار محبی ادامه داد: این افراد در هفت صنف سخنرانان، نویسندگان، راویان، مداحان، هنرمندان عرصه هنرهای نایش و تجسمی و فعالان قرآنی سطح بندی شده و به صورت یک شبکه درآمده اند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه پاسداران تاکید کرد: این زنجیره درونی در بین این عزیزان ایجاد شده است و ان شالله تقویت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار