اصفهان بسیج
فرمانده ناحیه گلپایگان در روز پاسدار بیان داشت:

خدمت رسانی به مردم ،سرلوحه کار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

فرمانده ناحیه گلپایگان :بسیجیان و پاسداران ناحیه گلپایگان به دور از جناح بندیهای سیاسی، تمام تلاش خود را در پیشبرد اهداف انقلاب و اجرای منویات مقام معظم رهبری و مقابله با استکبار به کار بسته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ به نقل از خبرگزاری بسیج، سرهنگ  پاسدار محمود فروزاد، در  مصاحبه حضوری با اصحاب رسانه با اشاره به درخشش پاسداران در تمامی عرصه های دفاع از انقلاب اسلامی، عنوان کرد: پاسداران از ابتدای انقلاب تاکنون، در عرصه های مختلف جهاد و شهادت، حماسه و ایثار، سازندگی، علمی و آموزشی و اجتماعی، تلاش های بی شائبه ای را برای اعتلای میهن اسلامی و اسلام ناب محمدی انجام داده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان  با اشاره به سرزنش ها و طعنه های برخی معاندین  به ساحت سپاه اظهار کرد: اخلاص، ایثار، از خود گذشتگی و بصیرت پاسداران باعث شده دشمنان خارجی و در رأس آنان آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل و در برخی مواقع دشمنان داخلی و افراد بی بصیرت، تمام تلاش خود را برای مقابله و مبارزه با سپاه انجام داده و هجمه هایی را به سپاه پاسداران وارد کنند.

وی با تأکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار سپاه پاسداران است، تصریح کرد: بسیجیان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان به دور از جناح بندیهای سیاسی، تمام تلاش خود را در راستای پیشبرد اهداف انقلاب و اجرای منویات مقام معظم رهبری و مقابله با دنیای کفر و استکبار  به کار بسته اند.

سرهنگ فروزاد با بیان اینکه قرار گرفتن سرداران سپاه در  قله های رفیع شهادت و همچنین در رأس  لیست های تحریم دشمنان، مدال افتخاری برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: هجمه ها و کینه توزی های دشمنان خارجی و همگامان داخلی آن ها نمی‌تواند خللی در مسیر خدمت رسانی سپاه به مردم ایجاد کند و پاسداران با ادامه دادن راه شهدا در جهت اعتلای نام ایران اسلامی، محکم تر از پیش به مأموریت خود ادامه خواهند داد.

در پایان مصاحبه،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان، جانبازان  و ایثارگران را پاسداران واقعی انقلاب اسلامی دانست و تشریح کرد: جانبازان و ایثارگران با اهدای قسمتی از بدن خود در راه دفاع از اسلام، باعث شدند که انقلاب در چهل سالگی خود با قوت و قدرت به کار خود ادامه داده و خاری بر چشم دشمنان باشد.

آخرین اخبار