اصفهان بسیج

تجلیل از تلاش جهادی ۸ساله در لشکر ۱۴ امام حسین(ع)

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: سردار عرب‌پور بیش از ۸ سال با تلاش جهادی و دلسوزانه اقدامات مؤثری در لشکر ۱۴ امام حسین(ع) انجام داد و مهم‌تر این‌که بخش بسیار زیادی از این مأموریت‌ها در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده لشکر عملیاتی امام حسین(ع) با تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت اظهار داشت: سپاه استان اصفهان وظیفه پشتیبانی و تأمین نیرو و زیرساخت‌های لازم برای لشکر ۱۴ امام حسین(ع) را به‌عهده دارد و با اقتدار نیز به راه خود ادامه می‌دهد.

وی تصریح کرد: اولویت نخست سپاه استان اصفهان در حمایت از لشکر امام حسین(ع)، مأموریت این لشکر محسوب می‌شود و پس از آن تکریم کارکنان و خانواده‌های کارکنان و نیروهای وظیفه در قدم‌های بعدی قرار دارد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: سردار عرب‌پور بیش از ۸ سال با تلاش جهادی و دلسوزانه اقدامات مؤثری در لشکر ۱۴ امام حسین(ع) انجام داد و مهم‌تر این‌که بخش بسیار زیادی از این مأموریت‌ها در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی ایران بوده است.

سلیمانی به ویژگی‌های برجسته هاشم‌پور به‌عنوان فرمانده جدید لشکر امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: هاشم‌پور به‌مدت ۱۵ سال در لشکر مقدس امام حسین(ع) خدمت خالصانه کرد و پس از خدمت در سپاه استان اصفهان فرماندهی یگان امنیت ذوالفقار را به‌عهده گرفت که در اغتشاشات سال گذشته نیز رشادت‌های فراوانی از خود نشان داد.

نام لشکر مقدس امام حسین(ع) بر تن دشمن لرزه می‌اندازد

سردار اصغر عرب‌پور فرمانده سابق لشکر عملیاتی امام حسین(ع) در این مراسم اظهار داشت: هر آمدنی یک رفتنی دارد و حضور در لشکر مقدس امام حسین(ع) تجربه بسیار خوبی برای اینجانب بود.

وی تصریح کرد: بنده دورانی از خدمتم را در جمع رزمندگان لشکر عملیاتی امام حسین(ع) سپری کردم و سعی  بر این داشتم تجربیاتم را به نیروها منتقل کرده و امیدوارم در این راه موفق بوده‌ باشم.

فرمانده سابق لشکر ۱۴ امام حسین(ع) ادامه داد: این لشکر مقدس در طول دفاع مقدس بر دوست و دشمن شناخته شده است؛ نام این لشکر مقدس بر تن دشمن لرزه می‌انداخت و در این چند سال فعالیت به‌یاری خداوند دفاع جانانه‌ای در شمال غرب و سوریه انجام شد.

عرب‌پور بیان کرد: در حمله گروهک تروریستی به یکی از پاسگاه‌های مرزی در اسفند ماه گذشته و با دفاع غیرتمندانه رزمندگان لشکر مقدس امام حسین(ع) نقشه شوم دشمنان ناکام ماند تا هم‌پیمانان آنان مانند آمریکا و انگلیس نیز دچار یأس و ناامیدی شوند.

پا گذاشتن در منصب شهید خرازی مسئولیت بسیار خطیری است

سرهنگ پاسدار محمد هاشم‌پور فرمانده جدید لشکر عملیاتی امام حسین(ع) در این مراسم اظهار داشت: پا گذاشتن به جای شهید حسین خرازی به‌عنوان فرمانده لشکر امام حسین(ع) مسئولیت بسیار خطیری است.

وی تصریح کرد: امیدواریم در آینده نه‌چندان دور فاتح سرزمین‌های اشغالی باشیم، لشکر امام حسین(ع) نماد استوار و استقامت است که در مأموریت جنوب شرق با ایستادگی خود مانع تجاوز دشمنان شده است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار