اصفهان بسیج
در همایش هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ناحیه نجف آباد ؛

برای الگو شدن باید خودسازی و بصیرت داشته باشیم

حجت الاسلام پیراسته؛ ما باید برای دیگران الگو باشیم و برای الگو شدن باید خودسازی کرده و بصیرت ایجاد کنیم و برای عدالت زمینه سازی کرده و موانع عدالت را برطرف کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نجف آباد حجت الاسلام ابوالفضل پیراسته در همایش هفته عقیدتی سیاسی در سپاه ناحیه نجف آباد با بیان اینکه وظیفه مجموعه نمایندگی در سپاه نظارت مستمر بر حفظ و استحکام برنامه ها و برخورد با تخلفات و پیشگیری از آن ها است افزود ما باید برای دیگران الگو باشیم و برای الگو شدن باید خودسازی کرده و بصیرت ایجاد کنیم و برای عدالت زمینه سازی کرده و موانع عدالت را برطرف کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه نجف آباد در ادامه گفت: ارتقاء معنویت یکی از وظایف بسیار مهم مجموعه نمایندگی است.
پیراسته افزود: حضرت آقا در جمع فرماندهان می فرمایدسپاه باید به بلوغ معنوی و به پایه گذاری تکامل بشریت بنشانند.
وی تأکید کرد: حضرت آقا فرموده اند که پاسداران فرزندان معنوی اهل بیت هستند.
پیراسته در پایان گفت: ما باید زمینه ساز عدالت باشیم و موانع عدالت را برطرف کنیم و جاذبه های مالی و مقام و قدرت دامن گیر ما نشود تا بتوانیم رسالت خود را به خوبی انجام بدهیم.
در ابتدای این مراسم سرهنگ ساعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد با تبریک اعیادشعبانیه و گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و شهادت استاد مرتضی مطهری گفت: شهید مطهری برای ترویج اصول و مبانی اسلام و انقلاب تلاش های زیادی انجام داده است و امروز جامعه و جوانان نیاز به اندیشه های شهید مطهری دارد و باید این اندیشه ها را به نوجوانان و جوانان بشناسانیم.

آخرین اخبار