اصفهان بسیج

واکنش سردار باقری به خروج آمریکا از برجام

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به خروج آمریکا از برجام گفت: امروز با نظامی مواجه هستیم که به امضای خودش هم پایبند نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ سرلشکر محمد باقری رئیس کل ستاد نیروهای مسلح صبح امروز در همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در واکنش به خروج آمریکا از برجام گفت: برجام مطلوب ملت ما نبود اما ملت ما با کرامت و بزرگواری و برای اتمام حجت با جهان آن را پذیرفت و ما امروز با نظامی مواجه هستیم که حتی بر امضای خودش هم پایدار نماینده است.

وی افزود: ما در داخل تجربه کرده‌ایم که اگر می‌خواهیم پایدار بمانیم باید دست به زانوی خودمان بزنیم و به برجام و امثال آن تکیه نکنیم و ملت ایران آنقدر ظرفیت دارد که در آینده به عنوان قدرت منطقه‌ای و یا قدرت جهانی سر بلند کند و این منوط به تغییر نگاه به داخل است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید در عمل مورد عنایت حاکمان کشور باشد این تجربه دیشب هم نشان داد که هر چند به صورت تاکتیکی شاید دنبال کسانی راه بیفتیم اما می‌بایست در اصل دست به زانوی خودمان بزنیم و کشور را بسازیم.

این خبر در حال تکمیل است…

انتهای پیام/

آخرین اخبار