اصفهان بسیج
با حضور رزمندگان و ایثارگران ۸سال دفاع مقدس؛

همایش بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت و ایثار در برخوار برگزار شد

همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت و ایثار همایش بزرگداشت این روز با حضور رزمندگان و ایثارگران ۸سال دفاع مقدس شهرستان برخوار در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ در ابتدای مراسم محمد شفیعی فرمانده سپاه ناحیه برخوار ضمن خیر مقدم به رزمندگان و ایثارگران شهرستان گفت:بی تردید فتح خرمشهر یک مساله عادی نبود بلکه معجزه الهی و امداد غیبی بود که به دست توانای رزمندگان اسلام رقم خورد دشمنان نظام و انقلاب با تکیه بر محاسبات غلط مادی و غفلت از قدرت الهی خرمشهر را تسخیرناپذیر و فتح ان را ناممکن می دانستند بدین جهت وقتی خبر فتح خرمشهر در رسانه ها و مطبوعات پخش شد دشمنان را بهت زده و حیرت زده ساخت.
وی با اشاره به دستاوردهای فتح خرمشهر افزود:ظهور قدرت دفاعی، ثبات داخلی و بازدارندگی خارجی، ظهور ایران به عنوان یک قدرت منطقه ای، اثبات یک سبک موفق از جلوه ایمان روحیه فداکاری و خلاقیت و ابتکار عمل در کسب پیروزی های بعدی از دستاوردهای فتح خرمشهر بود.
در ادامه سردار محمدی از یادگاران ۸سال دفاع مقدس گفت:در طول تاریخ ۲ جمعیت بودند که عاقبت بخیر نشدند ولی رزمندگان قرار است عاقبت به خیر شوند و پرچم را به صاحب اصلی خود برسانند.
وی افزود:اگر ما بخواهیم کار را به پایان برسانیم نیاز به چراغ، کشتی و راهنما داریم تا از فتنه ها عبور کنیم که امیرالمومنین علی(ع) چراغ و نهج البلاغه راهش است.
این یادگار۸ سال دفاع مقدس بیان نمود:ما در جنگ تحمیلی از صفر شروع کردیم و الان به قدرت موشکی غرب اسیا رسیدیم و رهبر معظم انقلاب فرمودند اگر امریکا دست از پا خطا کند تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد و دشمن فهمیده عامل موفقیت ایران موشک است و با تحریم و برجام دو و سه می خواهد این قدرت را از ما بگیرد و جامعه نباید تسلیم دشمنان شود.
در این مراسم گروه رزم نوازان و گروه سرودبسیج هنرمندان شهرستان برخوار در جمع رزمندگان هنر نمایی نمودند.
در پایان برادر نوربخش با مداحی و اشعار حماسی در جمع یادگاران ۸سال دفاع مقدس، ان روزها را برایشان زنده کرد.

آخرین اخبار