اصفهان بسیج
اطلاعیه؛

اطلاعیه ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت روز جهانی قدس

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج برخوار طی اطلاعیه ای جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج برخوار طی اطلاعیه ای جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
در متن اطلاعیه آمده است:

بسمه تعالی

روز جهانی قدس نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله آزادی فلسطین از یوغ غده سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف؛ “آرمان” همه مسلمانان جهان است و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز “قدس” نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین بوده تا برای همیشه مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف در یاد و خاطره مسلمانان عالم زنده بماند و فراموش نکنند که فلسطین پاره تن اسلام است.

امسال در حالی به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نزدیک می شویم که طی ماه های اخیر شاهد انتقال و افتتاح سفارتخانه آمریکای مستکبر در قدس شریف بودیم که این حرکت غاصبانه، “انزجار” و “خشم” ملت فلسطین و همه آزادی خواهان جهان را در پی داشت که پاسخ اعتراضات بحق ملت فلسطین با کشتار وحشیانه تری همراه بود و سکوت مجامع جهانی … ! مجامع و محافل بین‌المللی که برای اعدام جنایتکاران و قاچاقچیان مواد مخدر بیانیه صادر می‌کنند! در مقابل قتل عام کودکان و زنان بی دفاع و بی‌پناه فلسطین نه تنها واکنشی نشان نمی دهند که سکوت محض هم اختیار کرده اند.

بدون تردید وعده ی الهی در نابوی ظلم و ستم، خلل ناپذیر و حقیقت است و دور نیست زمانی که به مدد خداوند، اتحاد، مقاومت و تلاش ملل مظلوم، سایۀ ظلم و بی عدالتی از جهان محو گردد.

ما بسیجیان شهرستان برخوار همراه و همگام با صفوف به هم فشرده ملت ایران، با حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس نفرت و انزجار خود را از جنایات این رژیم منحوس وغده سرطانی اعلام کرده و حمایت همه ‌جانبه خویش را از فلسطین و محور مقاومت اعلام می داریم.

روابط عمومی و تبلیغات ناحیه مقاومت بسیج برخوار (رمضان ۱۴۳۹هجری قمری)

آخرین اخبار