اصفهان بسیج
جانشین سپاه صاحب الزمان(عج):

نقش مهم پیشکسوتان سپاه در عرصه دفاع مقدس غیرقابل انکار است/ در مقابل بیگانگان سرخم نخواهیم کرد

جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: پیشکسوتان نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشتند و امروز نیز پشتیبان نظام اسلامی در همه صحنه ها هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ اولین همایش مجمع فصلی بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه ناحیه امام علی (ع) اصفهان با حضور سردار مجتبی فدا جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان در آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین شهر ورزنه با حضور ۳۰۰ نفر از پیشکسوتان بسیج و سپاه بخش‌های بن رود، جلگه، کوهپایه، مرکزی، جرقویه علیا و سفلی برگزار شد.

سردار مجتبی فدا با اشاره به دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی افزود: بزرگترین سرمایه، گذشته شماست و باید به گذشته خود افتخار و این گذشته را حفظ کنید.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اظهار کرد: پیشکسوتان نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشتند و امروز نیز پشتیبان نظام اسلامی در همه صحنه‌ها خواهند بود.

وی با اشاره به همراهی پیشکستوتان انقلابی و نقش مهم آن‌ها در عرصه دفاع مقدس، گفت: بازنشستگان سپاه پاسداران در پیروزی هشت سال دفاع مقدس نقش عظیمی و غیر قابل وصف داشته و امروز نیز پرتلاش و برای حفظ آرمان‌های اسلامی نقش ایفا می‌کنند.

سردار فدا با بیان اینکه راه ما و خط ما نوکری ملت و سربازی ولایت خواهد بود، تاکید کرد: نوکری ملت و سربازی برای ولایت شعار همیشگی ماست و در این رابطه در مقابل بیگانگان سرخم نخواهیم کرد و برای اثبات این گفته جان و مال خود را خواهیم داد.

آخرین اخبار