اصفهان بسیج
مسئول سازمان بسیج رسانه استان اصفهان

رویکرد اصلی سازمان بسیج رسانه تبیین منویات مقام معظم رهبری است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان با بیان اینکه باید رسانه‌ها بیش از گذشته در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت کنند،گفت: سازمان بسیج رسانه به دنبال آن است که بتواند از این ظرفیت رسانه‌ها برای تبیین این گفتمان استفاده کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان با بیان اینکه باید رسانه‌ها بیش از گذشته در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت کنند،گفت: سازمان بسیج رسانه به دنبال آن است که بتواند از این ظرفیت رسانه‌ها برای تبیین این گفتمان استفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان:رضا صفری با اشاره به رویکرد سازمان بسیج رسانه در اصفهان اظهار داشت: سازمان بسیح رسانه در حدود ۳ سال است که پا به عرصه فعالیت در رسانه‌ها گذاشته است و وظیفه ذاتی و اصلی این سازمان کمک تشکیل جبهه رسانه گفتمان انقلاب اسلامی است که در این راستا فعالیت‌های زیادی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: توانمندسازی اصحاب رسانه و پیگیری مطالبات و مباحث صنفی این اصحاب و ظرفیت‌سازی برای تقویت جایگاه اصحاب رسانه در جامعه از جمله اقداماتی است که این سازمان انجام داده است.

رسانه‌ها جزو مولفه‌های اصلی قدرت محسوب می‌شوند

رئیس سازمان بسیج رسانه‌ استان اصفهان با اشاره به اقدامات و پیگیری‌های این سازمان در راستای دغدغه‌های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ تصریح کرد: رسانه‌ها جزو مولفه‌های اصلی قدرت محسوب می‌شوند و باید کارکرد آن‌ها این باشد که در راستای تبیین گفتمان اسلامی حرکت کنند و مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف به ویژه در عرصه فرهنگ سخنان و فرمایشات ویژه‌ای دارند و ایشان می‌فرمایند که در عرصه سیاست و اقتصاد دخالت نمی‌کنم اما در عرصه فرهنگی دخالت می‌کنم زیرا دغدغه دارم.

وی با بیان اینکه رویکرد اصلی سازمان بسیج رسانه تبیین منویات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی اکنون در سطح دنیا راه خود را پیدا کرده است و الگوی قالب در دنیا گفتمان انقلاب اسلامی است و پایداری و مقاومت در مقابل جبهه استکبار و نظام سلطه است اما رسانه‌ها در تبیین این گفتار نفش خود را ایفا نکرده‌اند و این نقش کارکردها و کارویژه‌های خود انقلاب اسلامی بوده که توانسته الهام بخش برای توده‌های مستضعف جامعه و جهان باشد.

صفری با بیان اینکه باید رسانه‌ها بیش از گذشته در تبیین گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت کنند و بتوانند رسالت اصلی خود را ایفا کند، گفت: سازمان بسیج رسانه به دنبال آن است که بتواند از این ظرفیت رسانه‌ها برای تبیین این گفتمان استفاده کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر گفتمان اسلامی در یمن، سوریه، عراق و غزه نقش ایفا می‌کند و در مقابل نظام سلطه ایستادگی می‌کند و این گفتمان سبب جلوگیری از سقوط نظام سوریه شده است.

منبع:تسنیم

آخرین اخبار