اصفهان بسیج

اجرای ۹۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس درفلاورجان اصفهان

سرهنگ نورزاده از اجرای ۹۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان فلاورجان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، سرهنگ پاسدار سید هدایت‌الله نورزاده فرمانده سپاه فلاورجا در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس تجربه های فراوانی برای قشرهای مختلف جامعه در بر داشت که باید این درس‌ها، سرمشق همه مردم و مسئولان ایران و سایر ملت های آزاده جهان قرار گیرد.
وی افزود: در این برهه از زمان که ما در جنگ اقتصادی و فرهنگی قرار داریم باید این الگوها و تجربه ها، سرمشق قرار گیرد و متناسب با شرایط کنونی اقدام شود.
نورزاده گفت:دوران دفاع مقدس، برهه متمایز تاریخ چندهزار ساله کشورمان است و ارزش‌های دینی و ملی در هیچ مقطع زمانی دیگری متبلور نگردیده است.
فرمانده سپاه ناحیه فلاورجان عنوان کرد: اصرار جوانان و نوجوانان به اعزام به جبهه، دیدگاه جهادی مردم ایران به جنگ تحمیلی و معناپیدا کردن مفاهیمی همچون ایثار و شهادت از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد هشت سال دفاع مقدس محسوب می شود.
نورزاده در ادامه با بیان اینکه ۹۰ برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در شهرستان فلاورجان برگزار می شود، ابراز کرد: برگزاری ۱۵ یادواره شهید، اجرای صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان، نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری نشست‌های بصیرتی، برپایی اردوهای زیارتی، دیدار از آسایشگاه جانبازان و برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت از جمله برنامه های سپاه ناحیه فلاورجان در هفته دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: شرکت حلقه های صالحین بسیج در نماز جمعه، روایتگری راویان دفاع مقدس، فراخوانی و پیاده روی تاکتیکی بسیجیان، برگزاری مسابقات ورزشی، خاطره‌گویی و پیاده روی خانوادگی از دیگر برنامه پیش‌بینی شده برای هفته دفاع مقدس است.

سپاه نیوز

آخرین اخبار