اصفهان بسیج
سردار فدا:

مرعوب شدن برخی از افراد داخلی بواسطه تهدیدات دشمنان/توجه مسئولین به الزامات اجرای برجام

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت:تهدیدات دشمنان برخی از افراد داخلی را مرعوب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان،سردار فدا عصر دیروز در بزرگداشت یادواره شهدای زردخشوئیه از توابع لنجان گفت:متاسفانه برخی از افراد داخلی بواسطه تهدیدات دشمنان مرعوب شده اند.

سردار فدا با اشاره به نفوذ و رخنه دشمنان در کشور افزود:جبهه استکبار درصدد است از هر روشی برای نفوذ در کشور بهره ببرد که در این بین نقش وابستگان داخلی در باز کردن پای غربی ها در کشور بسیار پر رنگ تر است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان تاکید کرد:کارشکنی ها و خباثت های آمریکا در طول تاریخ همواره در راستای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و به همین خاطر است که هیچ گونه اعتمادی نمی توان به این جنایتکار داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد:جبهه استکبار از همان ابتدای انقلاب تاکنون با اقداماتی نظیر تجزیه طلبی و اختلاف افکنی بین اقوام،کودتاهای مختلف،جنگ تحمیلی و برخی فتنه ها در صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و از هر فرصتی برای رسیدن به اهداف خود بهره می برند.

سردار فداء با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب درباره الزامات اجرای برجام تصریح کرد:این الزامات خواسته ی ملت ایران است و همه مسئولین ذیربط باید با نصب العین قرار دادن فرامین حضرت آقا در دفاع از حقوق حقه ملت بصیر و ولایتمدار ایران کوشا باشند.

جانشین سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در ادامه یادآور شد:برخی از انقلابیون فرسوده و عوامل داخلی دشمنان میخواهند مذاکرات را از مسیر اصلی خود خارج کرده و آنرا با مقوله هایی دیگری نظیر تحولات منطقه و دست کشیدن از مبانی اصیل انقلاب گره بزنند.

سردار فداء انقلاب اسلامی ایران را الگویی برای کشورهای منطقه دانست و گفت:کشور ایران ظرفیت بسیار خوبی را برای ملت های آزاده بوجود آورده و مردم این کشورها با الگوگیری از انقلاب و فرهنگ غنی دفاع مقدس در برابر جنایات مستکبرین مقاومت میکنند.

وی در پایان با اشاره به شهادت سردار همدانی و فعالیت مستشاری رزمندگان ایرانی در کشور سوریه گفت:یقینا با ریخته شدن خون افرادی همچون سردار همدانی،جبهه مقاومت در راه مقابله با استکبار استوارتر می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار