اصفهان بسیج
حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) شهرستان فریدن برگزار کرد:

مسابقه چهارجانبه فوتسال به یاد سردار حاج حسین همدانی در فریدن / تصاویر

در اوایل هفته جاری حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) شهرستان فریدن به یاد سردار شهید، حاج حسین همدانی، یک مسابقه چهارجانبه فوتسال که متشکل از گروه های صالحین چهار پایگاه بودند را برگزار کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان(عج)،  در اوایل هفته جاری حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  شهرستان فریدن به یاد سردار شهید حاج حسین همدانی، مسابقه چهارجانبه فوتسال که متشکل از گروه های صالحین چهار پایگاه بودند را برگزار کرد.

این مسابقات با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) جواد مهدیان، رئیس تربیت بدنی شهرستان فریدن کاظمی، مسوول تربیت بدنی این حوزه عبداللهی و سرگروه های حلقه های صالحین به عنوان سرمربی، برگزار گردید.

در ابتدای این مسابقات مهدیان فرمانده حوزه سیدالشهدا(ع) یکی از مهم ترین نعمتها برای یک کشور را امنیت عنوان کرد و گفت: ما مدیون شهدای هستیم که بیرون از خاک ما و دور از وطن خود شهید می شوند تا مبادا دشمن فکر غلطی در ذهن خود به پروراند و فکر دست اندازی به کشور عزیزمان را داشته باشد.

این فرمانده، حاج حسین همدانی را مظهر صلابت و قدرت معرقی کرد و خاطر نشان شد: حاج حسین همدانی سرسپرده ولایت فقیه بودند و ما نیز باید ایشان را الگوی خود قرار دهیم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بسپاریم تا اینکه دشمنان نتواند توطئه های شوم خود را پیاده کند.

وی کشور را در صورتی موفق دانست که بتوان توصیه های ولایت فقیه را به نحو احسنت در کشور به اجرا در آورد و آنها را به معرض ظهور رساند.

این مسابقه چهارجانبه بین پایگاه شهدای روستای سفتجان( حلقه صالحین شهید منوچهر پلارک)، پایگاه شهدای روستای ننادگان(حلقه صالحین شهید ستار میرزایی)، پایگاه شهدای روستای نماگرد( حلقه صالحین شهید رجبعلی محمدی)، پایگاه شهدای روستای بادجان(حلقه صالحین شهید شیر محمد افشاری) برگزار گردید.

حوزه سیدالشهدا(ع) شهرستان فریدن دارای ۱۲ پایگاه تابعه می باشد و همچنین به همین تعداد روستاهای شهرستان را پوشش می دهد.

 

تصویری از حضور فرمانده حوزه سیدالشهدا(ع) و رئیس تربیت بدنی شهرستان در کنار متربیان حلقه های صالحین

 

تصاویر متربی و مربیان حلقه های صالحین حاضر در مسابقه

تصاویر بیشتر

آخرین اخبار