اصفهان بسیج
صبح پنجشنبه با حضور اصحاب رسانه صورت گرفت؛

تجدید بیعت خبرنگاران اصفهان با شهدای دفاع مقدس

صبح پنجشبه مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور اصحاب رسانه استان در فرهنگسرای پایداری گلستان شهدا اصفهان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج)، صبح پنجشنبهمراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور اصحاب رسانه استان در فرهنگسرای پایداری گلستان شهدا اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که به همت بسیج رسانه استان برگزار می شد، حجت ‌الاسلام علی صغیرا، دبیر اجرائی سازمان بسیج رسانه اصفهان به اهمیت بصیرت افزایی در جامعه گفت: باید بصیرت جامعه را ارتقا داد و از ورود و نفوذ دشمن را بررسی و سنجش کرد.

وی ادامه داد: برخی از رسانه‌ها خیلی وظایف خود را انجام نمی دهند و تنها در بعد اطلاع رسانی فعالیت می کنند، به نوعی این شیوه فعالیت خیلی نیازی به تخصص و سواد ندارد، از همین رو باید توجه داشت، رسانه ها نباید فقط به اطاع رسانی محض بپردازند و باید در راستای تحلیل و بررسی مسائل مختلف زندگی مردم گام بردارند.

دبیر اجرایی سازمان بسیج رسانه اصفهان با تأکید بر اهمیت تبیین و شناسائی نفوذ دشمن بیان داشت: رسانه های اصفهان باید به مسئله نفوذ توجه داشته باشند هم چنین با وجود اینکه اصفهان دارای شهدا بسیاری است، لازم است رسانه ها نیز به این ظرفیت توجه کنند.

مهدی جمالی نژاد، شهردار اصفهان نیز میهمان ویژه این برنامه بود و در این عزاداری شرکت کرد.

در پایان این مراسم نیز خبرنگاران و اصحاب رسانه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و با روان پاک شهداتجدید بعیت کردند.

آخرین اخبار